Ve slánském kině budou film poprvé promítat v pátek 26. dubna od 19.30 hodin. Další příležitost budou mít diváci v pondělí 29. dubna ve stejný čas. Lístek stojí 150 korun.

Jak řekl ve čtvrtek odpoledne vedoucí Kina Slaný Martin Husník, na dnešní večer je prodáno zatím osm vstupenek. Na pondělí jen čtyři.

"Celkem jsem zvažovali, zda film ve Slaném nasadit, protože přece jen vrah byl Slaňák a osobně nejsem pro nějakou glorifikaci vrahů, ale nakonec jsme si řekli, že ať si to každý rozhodne sám za sebe. Rekord v návštěvnosti neočekáváme," vyjádřil se vedoucí kina.

Snímky z natáčení:

Fotogalerie: Snímky z táčení filmu Lesní vrah.

"Podobné to bylo v případě vrahů manželů Stodolových, kdy na film přišlo první den promítání 13 diváků, další den osm a až třetí promítání se zájem zvedl na 35 diváků," dodal Martin Husník.

Podle jeho slov jsou u Slaňáků v popředí zájmu nejvíce české komedie. "Od počátku roku tak slánské kino vyprodala Aristokratka ve varu, kde bylo dokonce přidáno i jedno promítání v rámci bio-senior. Velkou návštěvnost měl dále film Sladký život, Matka v trapu a stejně přímý přenos z Dejvického divadla představení Elegance molekuly. V neposlední řadě se velké návštěvnosti těší Gump - jsme dvojka," uzavřel Husník