Jsou vás desítky, možná stovky, ale rozdáváte radost tisícům. Proto přicházíme s myšlenkou, jak vám poděkovat. Jak o vás dát ještě více vědět. Jak o vás více psát.

O kom je vlastně řeč? O muzikantech

O všech těch, kteří nás baví nejen o pátečních a sobotních večerech. Hrají a zpívají na plesech, tanečních zábavách a koncertech. Některé si můžeme vzít i s sebou domů, do auta, do práce nebo na kolo, protože už mají za sebou vlastní nahrávky.

Někteří zase nechtějí vystupovat na veřejnosti v sálech a klubech, ale tvoří hudbu v klidu domova nebo zkušebny a nacházejí posluchače pouze prostřednictvím hudebních nosičů nebo internetu.

Žijí mezi námi, ale my o nich víme mnohdy jenom to, že hudba je jejich velkým koníčkem. Většinou celoživotním.

A tak přicházíme s anketou, kde budeme společně se čtenáři Kladenského deníku a na webových stránkách www.kladensky.denik.cz hledat nejoblíbenější interprety na Kladensku a Slánsku.

Je nám jasné, že nejlepšího zvolit nelze. Kdo totiž, a hlavně jak, rozhodne o tom, že někdo je v této branži nejlepší? Ten, kdo má nejčistší hlas, nebo ten, který by tím svým dokázal vyburcovat legii římských vojáků? Kdo dokáže hrát bezchybně dlouhé skladby z not, nebo komu nedělá problém vícežánrová improvizace? Kdo přiláká nejvíce lidí do sálu? Kdo dává nejvíce přídavků?

Je to na vás, naši milí čtenáři

Nehledáme toho nejlepšího zpěváka nebo kapelu. Hledáme nejoblíbenější muzikanty. A o nich rozhodnete právě vy v připravovaném hlasování. Proto vás prosíme, abyste do naší redakce jakýmkoliv způsobem zaslali své nominační tipy na hudebníky, které bychom měli zařadit a jež bychom neměli opomenout. Anketa není žánrově omezena, proto hledáme hudebníky všech stylů.

Muzikant roku

Své tipy zasílejte prostřednictvím e-mailu na adresu robert.bozovsky@denik.cz, oznamujte telefonicky na čísle 602 148 496, případně osobně v redakci Kladenského deníku ve Váňově ulici 3180 v Kladně,případně prostřednictvím diskuze připojené u tohoto článku (kontakt na nominované hudebníky vje vítán).Své favority nominujte do kategorií Skupina roku, Zpěvák roku, Zpěvačka roku. V kategorii Skupina roku je podmínkou zařazení na anketní kupon, aby minimálně dva členové skupiny měli bydliště na Kladensku nebo Slánsku.

Vaše tipy očekáváme do 10. února (včetně). Následně už v pátek 12. února otiskneme první kupon v Kladenském deníku a zároveň bude zpřístupněno hlasování na internetové stránce www.kladensky.denik.cz.

Pravidla hlasování a ocenění pro vítěze soutěže zveřejníme při otisknutí prvního kuponu a na internetových stránkách Kladenského deníku.