Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček, vše v živém podání, bez jakéhokoliv playbacku, doplněné nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

„Oba pánové k nám zavítají již podruhé za sebou s jejich celorepublikovým zábavným programem. Minulý ročník se jmenoval Dnes vás baví holohlaví. Nechyběly v něm hudební vložky, které vystihovaly nejen aktuální politické dění, ale jednoduše život kolem nás. Pořad je tedy zajímavý už hlavně tím, že je každoročně obměňován a nabízí tak kladenskému publiku další nové zážitky, které si budou moci opět odnést z neustále se zvelebujícího domu kultury,“ řekl ředitel uvedeného kulturního zařízení Michal Muláček.

Vstupenky na představení Po plastice pípl jsou k dostání v Chaloupce zdraví v hlavním vchodu domu kultury, jež slouží jako předprodejní místo, a to za zvýhodněné ceny od 250 do 300 korun. Kladenský deník pro své čtenáře na příští týden navíc chystá soutěž, v níž budou moci tři šťastlivci, kteří jako první správně telefonicky zodpoví položenou otázku, získat po dvou vstupenkách na Zdeňka Izera a Petra Freunda.