Na pódium dorazil nejen hrdina snímku, ale i producentka Veronika Kuželková, moderátor René Kekely, hudební skladatel Varhan Orchestrovič Bauer, moderátor Zdeněk Vrba a další.

Dokument je poskládaný z hraných scének a na plátně s Jiřím Krampolem hovoří mladá atraktivní herečka Kateřina Bláhová. Jako herečka sbírá od Jiřího zkušenosti a zároveň vypráví s ním o jeho životě. Konverzace spolu vedou na místech, která mají spojitost právě s Jirkou a jsou prostříhané těmi nejlepšími momenty, co kdy Jiří Krampol ve svém životě natočil. 

Prostory Kina Hutník nově opatřil plošnými obrazy kladenský volejbalista Tomáš Hýský.
Kladenské Kino Hutník přežilo krizi. Nově promítá i malý sál a přivítá Krampola

I když život Jiřího Krampola nebyl vždycky jen srandou, krušné životní okamžiky se vždycky snažil překonávat, jak sám říká, legrací a prací. Hrdina dokumentu sice v posledních dvou letech neměl nejveselejší životní období, kdy přišel o svou manželku Hanku a sám překonával zdravotní obtíže, legrace ale rozhodně převažuje.

Dokument obsahuje i mnoho momentů jak herce diváci dosud neznají. Ale nechybí tradičně ani adrenalin, scény z vrtulníku, na střelnici, jízda sporťákem nebo kočárem. Všemu dominují vtipné momenty, který je snímek prošpikovaný.

Zuzana a Jiří si „padli“ do noty a tráví spolu hodně času, především toho pracovního. Skvěle se doplňují a smíchem se udržují v dobrém rozmaru
Zuzana Bubílková a Jiří Krampol: Dřív jsme se spíš míjeli

Součástí dokumentárního filmu jsou nejenom ukázky z mnoha filmů, v nichž Jiří Krampol za svou dosavadní kariéru hrál, ale nechybí ani vyprávění kolegů. Co o herecké legendě prozradili Jiří Suchý, Uršula Kluková, Karlos Vémola, Natálie Grossová nebo Miloš Schmiedberger, se dozvíte právě až na plátně.

Jeho kolegové a kamarádi nechyběli ani v kladenském hledišti, kteří se společně po odvysílání snímku užili společně raut a následnou after party.

Zdroj: Youtube