Další z filmových střed
Kladno – V rámci filmových střed uvidí ve středu od 21.30 hodin diváci v letním kině ve dvoře Kina Sokol Kladno snímek režiséra a scénáristy Damiena Chazelleho. Tentokrát je čeká podmanivý americký muzikál La La Land, kterému jen o chlup unikl Oscar za rok 2016. Jedná se o moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněného skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly. Publikum uvidí příběh vášnivého milostného vztahu od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí.

Olympijský běh i ve Slaném
Slaný – Po loňském úspěšném olympijském běhu, který se uskutečnil také v centru města Slaného, se místní zapojí do této celorepublikové akce znovu. Sportovci, kteří mají zájem se přidat, mohou dorazit už dnes na Masarykovo náměstí ve Slaném. V 17 hodin se běží první tři závody a v 18 hodin následují další. Mezinárodní Olympijský den oslaví jeho účastníci největší běžeckou akcí v České republice. V rámci Olympijského běhu 2017 vyběhne na různých místech země přes sedmdesát tisíc běžců.

Labanda pokřtí novou desku
Kladno – Rakovnická hudební partička Labandas frontmanem Milanem Zimmermannem pokřtí ve středu ve 20.30 hodin v kladenském Dundee Jamu své nové CD nesoucí název Vodboku.

Kino Sokol v Kladně hostí v pátek Justina Lavashe
Kladno – Energický britský bluesman Justin Lavash představí svou autorskou tvorbu v pátek od 20 hodin na dvoře Kina Sokol. Syn Irky a Američana s britským občanstvím a perským příjmením tvoří v Česku už přes deset let a patří ke zdejším nejlepším kytaristům. V Justinově hudbě se mísí různé styly od blues přes folk po jazz. Kdo by měl čas a chuť, může na dvůr kina dorazit už s předstihem a pomoci s výzdobou nové odpočinkové zóny dvora. Od čtyř hodin odpoledne tu pod vedením Gabriely Beranové bude otevřena dílna, jejímž cílem je proměnit zatím prázdnou zeď kina v mozaiku s názvem Kouzelná zahrada.

Hudební skupina Sklad Na Rock opět zahraje v Kladně
Kladno – Po svém koncertu v klubu Poldofka vystoupí hudební skupina Sklad Na Rock v čele se svým frontmanem Lee Fazmanem v dalším kladenském klubu. Tentokrát fanoušky kladenské kapely čeká vystoupení v music pubu Auto da Fé. V sobotu od 19 hodin tam vystoupí nejen zmiňovaná kapela, ale také skupiny Fazí Band HC, Emfoury či Strom HC-Jazz.

Bílichovský lesní rybník ožije v sobotu neckyádou
Bílichov – Vyrobte si i vy originální plavidlo a přijeďte se vydovádět na Neckyádu do Bílichova. Ta se uskuteční v sobotu na ploše takzvaného třetího rybníka v lese. Akce startuje v pravé poledne. Plavidla je potřeba předem zaregistrovat. Na hrázi nebude chybět hudba v podání Duo Aries a stejně tak občerstvení s miniburgery a hotdogy dle receptur kuchařů televizního pořadu Masterchef.