Výstavu originálních šatů zahájí v Galerii Za sklem
Kladno – Slavnostní zahájení originální výstavy Summer time se uskuteční ve čtvrtek od 17 hodin v kladenské Galerii Za sklem sídlící v Mlýnské ulici. Návštěvníci se mohou těšit na vystavenou autorskou kolekci šatů a sukní fotografky Pavly Sirůčkové. Tisk fotografií na látku a vytvoření originální kolekce šatů byl nápadem z roku 2014.

Jazzová zpěvačka Barbora Řeháčková zazpívá v Kladně
Kladno – Benefiční koncert nazvaný Jazzman v nouzi se koná v pátek od 20.30 hodin v kladenské restauraci Kuklík. Známá česká jazzová zpěvačka s nezaměnitelným feelingem, s citem pro jazz, soul ale také pop i šanson Barbora Swinx Řeháčková vystoupí společně s triem Luděk Havel, David Smrž a Radek Břicháč.

Doberské letiště bude patřit pivu a hudbě
Velká Dobrá – Již šestý ročník Středočeských pivních slavností odstartuje v sobotu v 10 hodin v areálu letiště ve Velké Dobré. Všem návštěvníkům se představí téměř tři desítky známých značek pivovarů a minipivovarů, a to nejen ze Středočeského kraje. Pro děti budou na místě nachystané zábavné atrakce a chybět nebude ani lákavá hudební produkce. Na doberském letišti vystoupí Květovanka, kapela Petra Koláře, Ready Kirken či Olga Lounová. Na své si však přijdou i fandové rockových seskupení jako Komunál, Balage Band nebo kapely De Bill Heads.

Opět pojedou do vrchu
Knovíz – Čtyřiadvacátý ročník tradiční jízdy do vrchu Knovíz – Olšany se koná už v sobotu. Akce bude zahájena v 8 hodin, návštěvníci nejprve dopoledne zhlédnou vystavené veterány, odpoledne pak bude odstartován samotný závod.