Pro návštěvníky bude připravena hudební produkce. Na pódiu se představí skupiny Heuréka, Anopheles a Buštěhradská dráha a rovněž Duo Dvořák + Pazderka. Večerem bude jako moderátor provázet František Javůrek ze skupiny Amistar Swing kvartet.

Na rozdíl od minulého roku, kdy bylo možné hlasovat prostřednictvím tištěných kuponů v novinách a na internetu, rozhodovali čtenáři Kladenského deníku o nejoblíbenějších muzikantech pouze na vytištěných kuponech. Vyšli jsme tak vstříc řadě hudebníků, kterým se internetové hlasování nezdálo spravedlivé.

Do letošního ročníku čtenáři nominovali 80 skupin, 26 zpěváků, 12 zpěvaček a 21 hudebních počinů roku 2011. Zároveň redakce Kladenského deníku uvede další hudební osobnost do síně slávy. Nositelem tohoto prestižního ocenění se tak vedle vynikajícího muzikanta Bóry Kříže stane oblíbený písničkář, skladatel a bard Josef Fousek.

A jak dopadly výsledky v uvedených čtyřech kategoriích? To vám nyní ještě neprozradíme. Přijďte se podívat dnes večer do Country Steak Housu a budete je znát jako první. Budete mít informační náskok. Ostatní čtenáři se je dozví až v pondělním vydání Kladenského deníku.