Na Masarykovo náměstí, kde vůz zakotvil, přišly tisíce lidí, aby si děti s dospělými užili mimořádnou podívanou. Kromě Otce Vánoc, jenž přítomným kynul ze svého trůnu, pozdravili návštěvníky z korby starosta města Martin Hrabánek s 1. místostarostou Radkem Vondráček.

Nejenže se místní pobavili a měli neopakovatelný zážitek, ale koupí limonád přispěli dobré věci. „Jsem rád, že se naše město stalo partnerem road show a že můžeme i všem milovníkům Santy zpestřit předvánoční čas. Věřím, že si Slaňáci setkání užili. Vnímám jako důležité, že z této akce poputuje pomoc lidem, kteří ji teď potřebují,” uvedl Radek Vondráček.

Vánoční kamiony letos navštíví letos 50 měst v republice. I do Slaného jeden z nich přivezl, kromě atmosféry Vánoc, i akci pod heslem Kouzlo darovat. „Vánoce si vždy najdou cestu, aby spojily rodiny, přátele, a dokonce i neznámé lidi. Prostřednictvím Českého červeného kříže i letos obdarujeme jejich klienty, aby pro ně svátky byly radostnější,“ říká Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti Coca-Cola pro ČR a SR.