Hlavní hvězdou večera byl Jiří Krampol, který příchozí velmi pobavil a nechyběl ani vědomostní kvíz, který byl obdobou jeho autorského pořadu Nikdo není perfektní. „Účasti Jirky Krampola si velmi vážím, tím spíš, že narychlo vyhověl mému pozvání za nemocnou Zuzanu Bubílkovou, která se na poslední chvíli omluvila. Jirka je velký profík a kabaret tak zachránil. Mohu říci, že i díky jeho účasti to byl jeden z nejvydařenějších večerů,“ potvrdil pořadatel František Jílek.

Ani ostatní hvězdy večera nenechaly publikum na pochybách, že v Zichovci bylo opět skvěle a sešla se zde dobrá parta, jak ze strany účinkujících, tak publika.

Kromě Jiřího Krampola pobavil přítomné trojnásobný mistr světa v kickboxu Petr Hodek s partnerkou Michaelou Fialovou, který se zde představil též coby vynikající zpěvák. Nechyběl ani zakladatel již zaniklé hudební skupiny Agnes František Čermák a stejně tak bývalý dlouholetý komorník Jaromíra Jágra a někdejší profesionální kladenský hokejista Lubomír Čužák Rys a další hosté.