Úderem 17. hodiny zasedla odborná porota v čele se slánským starostou a krajským radním Martinem Hrabánkem složená dále z místostarosty Radka Vondráčka, šéfkuchaře Restaurace Továrna Petra Jančeho, kuchaře Restaurace Na Skalkách Rudolfa Tenopýra a bývalého dlouholetého starosty Mšeci Jiřího Loskota. Ke stolu všechny pozval hlavní organizátor akce a provozovatel restaurace v sokolovně, Petr Křikava se svým týmem.

Donesené vzorky byly výtečné a porota neměla ani tentokrát jednoduché rozhodování. Hodnotilo se několik parametrů a kromě chuti také vzhled vaječných pokrmů.

Hledání vítěze trvalo několik hodin a mezi tím plynula skvělá společenská zábava. Moderování akce se zhostil Standa Berkovec a k tanci a poslechu hrála oblíbená dvojice Jaromír Hora a Milan Obr.

Loňské prvenství vítěz Petr Záhora ze Kvíčku neobhájil. Z nádivkového trůnu ho sesadil letos Francouz Thomas Fouchard, toho času bydlištěm ve Slaném, který vyhrál třicetilitrový sud piva. Druhé místo náleží Zdeňku Mžourkovi ze Kvíčku - ze soutěže si odnesl pětilitrové balení značkového vína. Třetí pozici obsadila Hana Mašková z Řevničova, která vyhrála láhev kvalitního rumu.