Už ve čtvrtek to bude ojedinělý koncert legendární country skupiny Fešáci, která v rámci svého podzimního turné Tam u nebeských bran slaví 45 let své existence.

Při každé koncertní zastávce kapela křtí své nové dvojalbum věnované tvorbě z let 1967 až 2012.

„Speciálními hosty pořadu budou Michaela Tučná a známý spíkr Fešáků, bavič Petr Novotný, který v kapele působil v letech 1974 až 1994. Zazní kromě nejznámějších fešáckých skladeb i písně Michaela Tučného v podání Fešáků a jeho dcery Michaely. Petr Novotný vše doplní vzpomínkami z nahrávacích studií a veselými příběhy z cest, hotelů a příprav na hraní. Rovněž budou připomenuty Michalovy nedožité pětašedesáté narozeniny," uvedl manažér domu kultury Michal Muláček.

Populární hudby v podání kapely UDG a jejích hostů, skupin Enter a NEBE, se v malém sále kladenského domu kultury uskuteční 3. listopadu od 20 hodin. „Skupina připravuje dokonalá světla včetně velmi kvalitního zvuku pro skvělý prožitek svých fanoušků," sdělil Muláček.

Vstupenky na tento trojkoncert je možné zakoupit například v městském informačním centru na pěší zóně.

Velký sál domu kultury pak 16. listopadu přivítá dvě tuzemské oblíbené kapely – Tři sestry a Wohnout. V malém sále večer doplní kladenská partička All right band. Mediálním partnerem všech koncertů je Kladenský deník.

V úterním tištěném vydání Kladenského deníku najdete otázky k soutěžím o volné vstupenky na koncerty kapel Fešáci a UDG, navíc informce, jakým způsobem soutěžit.