Kromě Tuchlovic je tradičně hostitelským městem i Nové Strašecí, kde pokračoval páteční večerní program v tamním kulturním centru. Vystoupil jak soubor Lísteček, tak rakovnické Borůvky a Nisanka z Jablonce nad Nisou.

Program pokračoval i v sobotu 4. května. Po dopoledním vystoupení v tuchlovickém parku se účastníci přesunuli do amfiteátru v Tuchlovicích, kde byl od 14.30 hodin v letním kině přiraven hlavní pořad. Zahráli, zazpívali a zatančily soubory Lísteček, Vonička, Hajdaláci z Rosénky a Gaudeamus VŠE. Nechyběl ani pořádající Čtyřlístek a kromě Nisanky také další host festivalu – soubor Bzenčan z Bzence.

O sobotní večerní pořad se od 19.00 hodin postaral VUS Ondráš. Po jeho vystoupení přišla na řadu tradiční škola tanců s oběma hosty – Nisankou a Bzenčanem. A nakonec pohodové nokturno pro všechny, kterým se ještě nechce spát.

V neděli 5.května je vstup do v amfiteátru od 10.30 hodin. Diváci mohou sledovat vystoupení rosénkovské Košulenky, Borůvek, Lučinky, Notiček, souboru ze ZUŠ Stochov a z MŠ Tuchlovice.

Po loňském úspěchu loutkového divadla Toy Machine jej pořadatelé pozvali znovu. Divadlo začne ve 13 hodin poblíž amfiteátru.

Vrcholem festivalu bude nedělní odpolední společné vystoupení Nisanky a Bzenčanu, které okoření novinka v programu – soutěž v tanci furiant.