Hned v jeho úvodu po několika skvělých Jílkových vtipech dostal příležitost poprvé na zichoveckém jevišti vystoupit osmnáctiletý zpěvák Jakub Vostřák. Talentovaný mladík ze Žiliny u Kladna publiku zazpíval tři písně, a to z muzikálů Kleopatra, Bídníci a Monte Cristo.

„Chtěl bych Františku Jílkovi poděkovat za důvěru a příležitost si na tak skvělé akci zazpívat. Moc jsem si to užil a doufám, že budu mít ještě někdy možnost v Zichovci vystoupit,“ řekl Kladenskému deníku Jakub Vostřák, který se zpěvu intenzivně věnuje teprve asi rok a půl.

Pak už přišla na řadu kapela Staropražští pardálové, která publiku zahrála známou klasiku, jako jsou písně Ku Praze uhání vlak, Ta naše písnička česká, Ručičky nebojte se nebo Na Pankráci. Kromě toho společnost pobavil ještě sám František Jílek s Irenou Sáblovou, když zazpíval svou parodii na známou píseň Láska nebeská s názvem Láska sovětská.

„S již třiapadesátým kabaretem jsem spokojený. Nejdůležitější je totiž, když člověk vidí, že si večer lidé užili,“ hodnotil kabaret František Jílek.

Další z jeho kabaretů se uskuteční 19. února, to největší hvězdou programu bude zpěvák Josef Vágner.