Miluška Voborníková je bývalou zpěvačkou Divadla Semafor. Stala se velmi půvabným a zejména pánským publikem obdivovaným benjamínkem celého tehdejšího semaforského souboru, kde posléze vystupovala s oběma semaforskými skupinami Suchý-Šlitr a Miloslav Šimek-Jiří Grossmann. Mezi její největší hity patří písničky: Gimi det ding, Pupákova píseň lásky nebo Dej mi lásku.

Do Hříškova dorazil na jubilejní veteránský sraz rekordní počet vozidel, přijela i herečka Obermaierová.
OBRAZEM: Do Hříškova dorazil na jubilejní veteránský sraz rekordní počet vozidel

Petr Spálený je český hudebník, skladatel, kytarista, flétnista, bubeník a zpěvák, člen kapely ApolloBeat. Jedná se o zpěváka, jenž se etabloval na pomezí rocku, country a popmusic, který často připomíná melodickou recitaci nebo zpívané pobrukování melodie. Vystupoval v hudební skupině Hippos (později Apollobeat), z té doby pochází i hit Plakalo bejby.

Petr Rezek je český zpěvák, kytarista, hudební skladatel, textař, moderátor, hudební redaktor, je také autorem dvou rozhlasových her. Mezi jeho nejznámější hity patří mimo jiné Nejkrásnější déšť a Ta pusa je tvá.

Co u vás rozhodne komunální volby? Zapojte se do velké ankety Deníku ZDE.

Lenka Filipová je česká zpěvačka, šansoniérka, kytaristka, hudební skladatelka a textařka. „Kytara u nás doma ležela opřená o stěnu, a tak jsem jí prostě vzala do ruky, bylo mi 9 let,“ říká o sobě muzikantka, která se proslavila písněmi jako Zamilovaná, Prý se tomu říká láska nebo Za všechno může čas.