Muž v traktoru správy a údržby silnic se střetl s kamionem. Traktorista podle dosavadních informací, které Berounský deník získal, pravděpodobně vypadl z traktoru a ten ho následně přejel.

Traktoristu se už bohužel nedalo zachránit. Čtyřiadvacetiletý řidič kamionu vyvázl bez zranění. Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní.

Dopravní nehoda se stala na silnici mezi Zdicemi a Žebrákem u křižovatky na Chlustinu. Policie průběh nehody šetří a nechce se k ní více vyjadřovat. V současné chvíli shání především svědky celé nehody. „Pokud byl někdo svědkem celé události, ať se přihlásí na bezplatnou policejní linku 158, případně na číslo 606 665 995," vyzývá případně svědky ke spolupráci mluvčí policie Lenka Uriánková.

Nehoda tak zkomplikovala dopravu mezi Berounem a Hořovicemi, a to nejen na okresní silnici, ale i na souběžné dálnici D5.

„Lidi se o nehodě dozvěděli, a tak i ti, co normálně jezdí po staré, najížděli ve Zdicích a chtěli sjet u Hořovic. To jsem udělala i já," svěřovala se Deníku paní Jana, která měla namířeno do hořovické nemocnice. „Cesta, kterou normálně absolvuji zhruba za dvacet minut, mi trvala přes hodinu. Musela jsme volat do nemocnice s tím, že na kontrolu přijedu déle," líčila svou včerejší cestu paní Jana.

Plynulou jízdu na dálnici nekomplikovali jen řidiči, kteří se snažili objet místo nehody, ale i práce na dálnici a zúžení do jednoho jízdního pruhu.