Nehodu, která se odehrála na silnici mezi obcemi Vráž a Beroun, zavinil opilý cyklista na horském kole. Když jel po rovné silnici v mírném klesání, najel na pravou krajnici a dále vpravo mimo vozovku na travnatou plochu. Tam z kola spadl a zranil se.

K nehodě vyjela policie, která cyklistu podrobila odbornému měření na alkohol. „Cyklista měl v dechu 2,16 promile alkoholu," uvedla k případu mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Sanitka rychlé lékařské pomoci převezla opilého řidiče k ošetření do berounské nemocnice.

Policisté si důkladně prohlédli jízdní kolo a zjistili, že nesplňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích. Kolo nebylo vybaveno odrazkami na výpletech kol, zadní odrazkou červené barvy a přední odrazkou bílé barvy.
Na dalšího opilce policisté narazili při běžné dopravní kontrole v Berouně.

Sedmadvacetiletý muž projížděl s vozem Škoda Felicia obcemi Kublov, Svatá, Trubín, Králův Dvůr a Beroun. V Berouně ho zastavila před budovou finančního úřadu policejní hlídka.

„Policisté ho nechali dýchnout do elektronického přístroje na měření alkoholu a zjistili, že má v dechu přes jednu promile alkoholu," poznamenala Lenka Uriánková.

Kvůli opilosti nebyl způsobilý pro řízení automobilu   a ohrožoval zdraví i život ostatních lidí.
Policisté řidiče vyzvali, aby se podrobil i lékařskému vyšetření a odběru biologického materiálu, které řidič neodmítl.
Řidiči byl na místě zadržen řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda. Za jízdu v opilosti hrozí nezodpovědnému řidiči až rok vězení.