„Dopravní nehoda se odehrála 12. srpna 2012 v půl jedné odpledne. Nezjištěný cyklista jel na sportovním jízdním kole po pozemní komunikaci v obci Karlštejn ve směru od obce Srbsko na obec Hlásná Třebaň. V bezprostřední blízkosti přechodu pro chodce začal předjíždět Škodu Fabia.

Osobní auto ale před přechodem zastavilo a cyklista ne, a to i přesto, že přes přechod přecházeli chodci. Cyklista se střetl s chodkyní, která po vyznačeném přechodu přecházela společně  s rodiči," uvedla k dopravní nehodě mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Cyklista i chodkyně spadli po srážce na silnici.  Když se cyklista zvedl ze země, odmítl rodičům zraněné dívky sdělit své jméno a z místa nehody ujel společně s cyklistkou, která jela s ním, pryč směrem na obec Hlásná Třebaň.

Oba cyklisté jeli na černých sportovních jízdních kolech, na hlavách měli černé cyklistické přilby, byli oblečeni do černočervených dresů, na kterých převažovala černá barva. Informace o cyklistech sdělte na číslo 602 474 382 nebo na linku 158.