VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kvality služeb křivoklátského „Íčka“ jsou prý nadprůměrné

Křivoklát – Výborná zpráva přišla z Křivoklátu. Jiřina Prošková, ředitelka Informačního a vzdělávacího střediska Budy, Křivoklátsko o.p.s. konstatovala: „Agenturou CzechTourism a profesní organizací Asociace turistických informačních center Česká republika bylo provedeno pomocí metody Mystery shopping hodnocení kvality služeb našeho centra. A výsledek je pro nás velice příznivý. Bylo totiž zhodnoceno jako stoprocentní a nadprůměrné, a to v rámci regionu i republiky."

12.2.2013
SDÍLEJ:

Výstava v KřivoklátěFoto: Jana Elznicová

V potaz byla brána celá řada kritérií. „Od toho, jak je naše středisko snadné najít, jak je upravené, vybavené materiály, nakolik láká ke vstupu a další," popsala Jiřina Prošková s tím, že křivoklátské „Íčko" bylo hodnoceno z pohledu běžného zákazníka, který se přišel dovnitř informovat.

Přihlíží se tedy rovněž k přístupu pracovníka tohoto střediska. „Hodnotí se jeho zájem o klienty, čas, který jim věnuje, aktivitu v komunikaci, přesvědčivost návrhů a to, nakolik působí dojmem odborníka, znalce na region. Hodnotí se i zdvořilost při příchodu a odchodu, oční kontakt a další poměrně náročná kritéria," doplnila Jiřina Prošková.

Pokud tedy nejsou k těmto kritériím žádné poznámky, znamená to, že pracovník v nich byl bezchybný.
Každé turistické informační centrum (dále TIC) bylo celkově ohodnoceno takzvaným Indexem, ten nabývá hodnoty od 0%-100% a vyjadřuje kvalitu obsluhy TIC (čím vyšší hodnocení, tím lepší).

Do celkového hodnocení vstupuje několik parametrů: značení TIC, upravenost exteriéru, vybavení interiéru, jaký má zákazník první dojem z návštěvy, výkon pracovníka centra a celkový subjektivní dojem klienta z návštěvy informačního centra. „Děkuji vedení Správy Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko za spolupráci, lektorům za zajímavé přednášky a exkurze. Dík patří i slečně Jiřině Proškové, která po celý rok nezištně vytvářela programy pro kurzy, otázky na soutěže nejen pro školy a zajišťovala posezónní úklid," poděkovala Jiřina Prošková.

Šestadvacetiletá průvodkyně Jiřina Prošková vysvětlila: „Pracujeme tady s mamkou. Děláme vzdělávací pořady pro děti. Jezdíme po školách a třídy ze základních i středních škol jezdí i sem k nám. Mnoho z nich je stálých, kterým se u nás líbí, a tak se rády vracejí. Vymýšlíme pro ně stále nové a nové úkoly. Jsou třeba i celý týden na pobytu."

Rok 2013
V současné je v křivoklátském informačním centru naistalována ornitologická výstava „S Fénixem nejen za ptáky". Tu zde můžete vidět až do 31. května.

Kromě výstavy fotografií Luboše Abraháma a Jaroslava Hrušky „Křivoklátsko – viděno dvěma" (od 1. 6 -31. 8) uvidíte barevné fotografie stromů „Pojďte s námi do pohádky" Jitky Procházkové z Rakovníka. „Pochopitelně nebudou chybět veřejností velmi žádané akce jako jsou Den Země, Evropský den parků, Den stromů a jiné," doplnila Jiřina Prošková s tím, že se těší na shledanou i na dalších exkurzích a přednáškách v Informačním a vzdělávacím středisku Budy, Křivoklátsko obecně prospěšná společnost.

Autor: Jana Elznicová

12.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno. 

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení