Povolání krejčové vykonává již několik let a patří k těm lidem, kteří mohou říci, že jejich povolání je zároveň i jejich koníčkem. Přivedla ji k tomu její maminka, která je také dámská krejčová.

Program v sále odstartoval úderem 18 hodiny přehlídkou Hančiných šatů z kalendáře a oděvy z naaranžovaných látek za hudebního doprovodu saxofonu Filipa Tůmy. Následovalo vystoupení dětí z Klubu U Splavu se svou Stonožkou a nechyběla ani bohatá tombola.

Ti, kteří si tuto originální akci nenechali ujít, měli možnost vidět více než sto modelů, které předvedli místní náctiletí, ale i samy zákaznice, majitelky svých šatů. Jednalo se například o Sportovní, Retro, Malou i Velkou, Letní nebo Černo-bílou kolekci.

Hlasitým potleskem diváků však byla odměněna také kolekce s názvem Puntíky, Ledové království a Bez tíže, která se skládala ze tří modelů. „Připravila ji studentka oboru modelářství a návrhářství oděvů Střední školy designu a řemesel v Kladně, Denča Dvořáková. Tráví u mě svůj čas již podruhé na praxi," řekla Hana Poddaná.

Na přehlídkovém mole předvedli i svá nová trička místní malí závodníci a reprezentanti hasiči. Pořízena byla ze vstupného. „Vybralo se kolem třinácti tisíc korun. Všem tak moc děkujeme za účast a přispění," sdělila Kladenskému deníku Hana Poddaná.

Na samý závěr večera si přítomní mohli prohlédnout Svatební a Věnečkové kolekce. Akce měla nejen u místních, ale i přespolních velký úspěch a všichni se již nyní bezesporu těší na další takto vydařenou módní přehlídku.