Na rovném úseku chtěl předjet dodávku. Bohužel si nevšiml, že už ho předjíždí osobní vozidlo BMW, který řídil osmadvacetiletý muž. Jeho vozidlo se bočně střetlo s autobusem. Náraz odhodil BMW až na pole. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Alkohol se neprokázal ani u jednoho z řidičů. Vznikla škoda zhruba za sto šedesát tisíc korun.

Při druhé nehodě dvaadvacetiletý řidič z Kladenska přehlédl stopku. V Novém Strašecí vyjížděl ve Škodě Octavii od Čelechovic na Karlovarskou ulici směrem na Prahu. Na hlavní vyjel, i když se právě blížilo od středu města volvo. To řídil sedmdesátiletý řidič z Rakovnicka.

Čelní střet odnesl řidič z Rakovnicka lehkým zraněním. Záchranáři ho převezli do rakovnické nemocnice. Po ošetření byl propuštěn. Škoda dosáhla sto čtyřiceti tisíc korun. Alkohol rovněž nenadýchal žádný z řidičů.

Do třetice si neopatrně počínal při couvání řidič náklaďáku. Dvaadvacetiletý řidič 
z Kralovicka jel směrem 
z Chrášťan na Olešnou. Zastavil na kraji obce, aby se vyhnul traktoru. Pak začal couvat a nacouval do Fiatu Punto, jehož řidička zastavila za náklaďákem. Řidič způsobil škodu za patnáct tisíc. Nikdo se nezranil. Alkohol i tentokrát vyloučila dechová zkouška 
u obou řidičů.