Podle dostupných informací, které má Rakovnický deník k dispozici, měli policisté při domovní prohlídce nalézt údajně přes šestatřicet kilogramů chemikálií, potřebných pro výrobu drogy pervitin. A právě v souvislosti s možnou drogovou činností jej policisté v Rakovníku zadrželi.

Muž pobýval v ubytovně v Kuštově ulici v Rakovníku. Policisté na případu intenzivně pracují. V nejbližších dnech by pak mohl být mladý kriminálník obviněn.

Nalezené chemikálie prověřili rakovničtí hasiči. „Ukázalo se, že se jedná o různé chemikálie. Hasiči poté místo předali Policii České republiky a vrátili se zpět na základnu," reagovala na dotaz Deníku Lenka Kostková, mluvčí středočeských hasičů. Vše následně odvezla specializovaná firma Dekonta.

Možná souvislost? Rakovničtí policisté zadrželi dva mladé distributory pervitinu na Rakovnicku v polovině listopadu loňského roku. Tehdy se jednalo o pětadvacetiletou ženu a stejně starého muže. Osobu, která jim pervitin prodávala, nezadrželi a pátrali po ní. Existuje souvislost mezi těmito případy? Vše nadále sledujeme.