Tentokrát ale bude speciální. Zájemci si totiž budou moci vytvořit svou vlastní marmeládu i spolu s originální etiketou.

Dílnu povede Hanka Chmelíková, která se umístila na 3. a 4. místě na mezinárodní světové soutěži marmelád v roce 2016 v Anglii The World´s Original Dalemain Marmalade Awards. Kromě toho také dosáhla dalších prvních míst v soutěžích konaných na různých místech v Čechách a je též autorkou knížky Hančiny marmelády s vyprávěním.

Děti se podívají na pohádku o marmeládě a vytvoří originální etikety pro marmelády, pomohou s přípravou ingrediencí a vyrobí originální krabičku na marmeládu.

Dospělí si zase uvaří svou jablečnou marmeládu v karamelu s rozinkami, která se umístila v letošním roce na 4. místě na světové soutěži v Anglii. Účastníci dílny tak budou mít dárek pro své blízké nebo výbornou marmeládu na vánoční cukroví.

Vzhledem k omezenému počtu míst je však nutná rezervace. Přihlásit se a zjistit více informací zájemci mohou na: brabnikova@lidice-memorial.cz nebo na telefonním čísle 778 735 785.