VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sledovali jste s námi: Praha si připomněla výročí listopadových událostí

Praha /FOTOGALERIE/ - Česko si v úterý připomnělo šestadvacáté výročí od studentského průvodu ze 17. listopadu 1989 i události z listopadu 1939. Konaly se pietní shromáždění i kulturní akce. Připomínku historických okamžiků ale především v Praze upozadily demonstrace týkající se aktuálních témat. Dohlížely na ně stovky policistů. Události v metropoli jsme pro vás sledovali online.

17.11.2015 AKTUALIZOVÁNO 17.11.2015
SDÍLEJ:

Pieta u pamětní desky na Národní třídě v Praze v rámci 26. výročí takzvané sametové revoluce.Foto: DENÍK/Martin Divíšek

20:45 - Děkujeme vám za pozornost a přejeme kldiný zbytek večera.

20:43 - Ve velké aule pražského Karolina se v úterý uskutečnilo setkání akademické obce. Akce byla oslavou Mezinárodního dne studentstva a Dne boje za svobodu a demokracii. Přítomni byli mimo jiné rektor Univerzity Tomáš Zima nebo ministr financí Andrej Babiš. Součástí akce byly rovněž projevy studentů a koncert. Účastníci zahájili setkání minutou ticha za oběti teroristického útoku v Paříži.

20:39 - Hlavním tématem úterních akcí v Česku k připomenutí obětí studentů za nacismu v roce 1939 a studentských demonstrací v roce 1989 byla současná uprchlická krize. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) vyzval k mírnění hněvu vůči uprchlíkům. Prezident Miloš Zeman naopak hájil odpůrce migrantů. Stejné téma mělo i několik demonstrací. Řada lidí ale také přišla jen zapálit svíčku a připomenout si historické události spojené s datem 17. listopadu. Více čtěte ZDE.

26. výročí Sametové revoluce 17. listopadu před Úřadem vlády v Praze. Policie musela rozehnat dav.19:18 - Policie zasáhla proti demonstrujícím proti migraci u Úřadu vlády. Několik set lidí odmítalo více než hodinu po oficiálním konci akce opustit navzdory výzvám prostor. Těžkooděnci rozdělili demonstranty na dvě skupiny a vytlačují je pryč. Již dříve policisté několik lidí zadrželi. Více čtěte ZDE.

19:16 - Několik českých politiků se ohradilo proti tomu, že ochranka v úterý dopoledne zastavila studenty, kteří chtěli zapálit svíčku u pamětní desky na Albertově. Studenty ochranka nepustila, protože na místě se konala akce Bloku proti islámu a očekával se příjezd prezidenta Miloše Zemana. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) po incidentu uvedl, že ho situace mrzí, policie prý ale musí udržovat bezpečnost. Europoslanci za KDU-ČSL Pavel Svoboda a Jiří Pospíšil postup policie odsoudili, stejně jako předseda ODS Petr Fiala. Více čtěte ZDE.

19:03 - Průvod několika stovek příznivců uprchlíků a kritiků prezidenta přišel po akci na Václavském náměstí k Pražskému hradu za skandování „Kavárna je tady". Miloš Zeman označuje jako Pražskou kavárnu všechny své kritiky. Podle organizátorů akce Zemanovy kroky odporují zájmům lidí v Česku. Více čtěte ZDE.

18:55 - Účastníci protimigrační demonstrace Za naši kulturu a bezpečnou zem jsou u Úřadu vlády. Organizátoři už akci oficiálně ukončili, stovky lidí ale před budovou zůstávají. K odchodu je vyzvala také policie. Na místě je zhruba sto těžkooděnců, policisté již několik lidí zadrželi. Lidé skandují například „Demisi, demisi" nebo „Nic než národ". Ozývají se hlasité výbuchy dělbuchů. Někteří jedinci jsou agresivní.

18:37 - Cenu Jana Opletala, nejvyšší studentské ocenění v České republice, získali rektor Policejní akademie Josef Salač a její studenti Kateřina Mazánková a Lukáš Miklas. Hlavním důvodem bylo podle pořadatelů hájení nezávislosti této státní vysoké školy proti politickým krokům ze strany ministerstva vnitra, které měly omezit její autonomii.

17:45 - Dav demonstrantů se přesouvá z Václavského náměstí přes Národní třídu na Pražský hrad za prezidentem Milošem Zemanem kvůli jeho zahraniční politice a postoji k migrantům. Davy lidí také stále proudí k pamětní desce na Národní třídě. Podle našeho redaktora tu stojí stometrová fronta lidí, kteří čekají, aby se se svíčkou dostali k pietnímu místu. Na místě je poklidná atmosféra.

Výročí Sametové revoluce v Praze 17. listopadu.

17:39 - Účastníci protimigrační demonstrace Za naši kulturu a bezpečnou zem, kteří míří k Úřadu vlády, se zastavili na Klárově. Spojili se tam s asi 50 účastníky demonstrace projektu Československo, který nesouhlasí s řízením státu a vyzval vládu k demisi. Promluvil k nim někdejší předseda republikánů Miroslav Sládek.

17:30 - Vytvořením lidského řetězu na Národní třídě během akce nazvané Řetěz pro svobodu aneb táhneme za jeden provaz spolek Bez komunistů.cz připomněl památku obětí komunismu. Řadu tvořenou několika stovkami lidí spojil symbolický provaz s heslem „táhneme za jeden provaz". Lidský řetěz osvětlený svíčkami se pnul od památníku na Národní třídě k budově Nové scény Národního divadla. Loni však dosáhl o několik stovek metrů dál na Střelecký ostrov. U stanoviště organizátorů mohli zájemci na velkou stěnu napsat vzkazy na téma „co pro mě znamená svoboda", vyrobit si pamětní stužku či poslat pozdravy Martě Kubišové. Více čtěte ZDE.

16:41 - Na Václavském náměstí se k Setkání dobré vůle, která podporu migranty, připojili demonstranti z akce Tahle země patří všem (Welcome refugees) z Mírového náměstí. Akce probíhá v poklidu, nejčastěji pronášejí projevy studenti. „Po nedávných událostech bude složitější čelit nenávisti než kdy předtím, nejdůležitější co teď musíme udělat, je nezačít se bát a nepodlehnout panice, protože tím bychom teroristům prokázali tu největší službu," řekla studentka Lejla B. Na náměstí se držela minuta ticha za nedávné tragické události v Bejrútu a v Paříži. Účastníci protimimigrační demonstrace se vydali k náměstí Republiky.

16:13 Průvod na podporu uprchlíků se cestou z Albertova dvakrát zastavil. Nejprve u Botanické zahrady, kde podle policie jeho účastníci nechtěli dodržet stanovenou trasu. Podruhé stál o pár desítek metru dál v Benátské ulici, kde policie zadržela muže se zapálenou dýmovnicí. Účastníci za to policisty vypískávali. Nyní průvod prochází Lípovou ulici, uzavírají ho policisté.

15:56 - Václavské náměstí je plné lidé. Antikonfliktní tým rozdělil místo na dvě části. V části nad sochou sv. Václava končí demonstrace proti islámu a migrantům. Naopak na dolní části náměstí začíná akce Setkání dobré vůle, která podporuje migranty a zároveň chce oslavovat hodnoty 17. listopadu.

15:39 - Už hodinu a půl se střídají řečníci na Václavském náměstí u Národního muzea. Oproti tomu u sochy sv. Václava lidé zapalují svíčky a podle situace na místě, kterou sleduje náš redaktor, se na náměstí začíná scházet nová skupina lidí.

15:20 - Podle redaktora Pražského deníku mezi Albertov a Karlovo náměstí dorazil protizemanovský průvod. Policie prostor uzavřela a místem se nedá projít. Více čtěte ZDE.

15:14 - Na Václavském náměstí u Národního muzea probíhá demonstrace proti uprchlíkům. Podle našeho redaktora je tady více než tisíc lidí a mnoho z nich drží české vlajky. Vystoupili zde Tomio Okamura, Ivan vyskočil, či Aleš Brichta, který zazpíval písničku od Karla Kryla. Akce se zúčastnil i Radim Fiala. „Dnešek není a nemůže být jen tichou pietou a spokojenou děkovačkou, dnes si musíme říct, že naše svoboda a demokracie jsou znovu ohroženy." Demonstrace se neobešla bez pár konfliktů. Více čtěte ZDE.

Oslavy 26. výročí Sametové revoluce 17. listopadu na Albertově v Praze.15:07 - Hlavní osobností na Albertově byl prezident Miloš Zeman. „Tento národ si zaslouží, aby si vládl sám a nikdo z vnějšku mu nediktoval co má a co nemá dělat," řekl a připomněl oba 17. Listopady, jak v roce 1939, tak i v roce 1989 a uctil památku obětí pařížských útoků. „Novináři lidma manipulují, ale lidi se nedají. Sešli se tu ti, kteří se snaží myslet samostatně. S půl miliony cizinci v ČR nejsou problémy, protože nemají kulturu vrahů a náboženské nenávisti." Své vystoupení Zeman uzavřel se slovy, že máme udělat vše pro to, abychom i nadále žili ve svobodné společnosti. Na závěr zazpíval Marek Černoch státní hymnu. Více čtěte ZDE.

15:02 - Na akci na Albertově vystoupil také Martin Konvička, který řekl, že velkým omylem naší generace bylo, že svoboda zůstane, aniž bychom oni bojovali. V projevu připomněl útoky v Paříži. „Ekonomičtí, političtí a mediální mandaríni se většině národa vysmívají, kromě Zemana," a dodal, že na západ od nás nemají státy zájem bránit svobodu. Kdykoliv řečníci zmínili ve své řeči prezidenta Zemana, vysloužili si od přítomných lidí velké ovace.

14:57 - Na Albertově začala po druhé hodině připravovaná akce na podporu prezidenta Zemana. Na začátku promluvila Jelena Vičanová: „Jsme rádi, že jsme se tu sešli v tak hojném počtu přes štvavá média. Jsme tu, abychom hájili naši svobodnou volbu prezidenta, kterého jsme si zvolili. Poté zazpíval Marek Černoch a vystoupil předseda parlamentní strany Úsvit – Národní koalice a válečný veterán Miroslav Lidinský. Ten setkání přirovnal k listopadu 1989 a řekl: „Někdo nám chce svobodu vzít a jsme tu ve stejné situaci jako v roce 1989." Čímž Lidinský myslel imigrační politiku EU a vlády.

14:16 - Dobrovolníci na Národní třídě nosí krabice, které slouží jako volební urny, do kterých účastníci akce vhazují papíry se jménem příštího prezidenta. Objevují se tam jména jako Zdeněk Svěrák, Šimon Pánek, Tomáš Halík, Jan Sokol. Organizátor letošní i loňské akce řekl našemu redaktorovi na místě: „Mám z toho radost, je to sice výrazně menší než červená karta loni, ale je to úplně jiný typ akce. Lidi chodí a volí, takže to funguje. Líbí se mi to." Více čtěte ZDE.

14:03 - Podle našeho redaktora je na Albertově už víc jak tisícovka lidí a stále přicházejí další. Skupinka mladých lidí tu rozdává buchtu a kávu z termosky. „Jsme tu, abychom dali najevo, že nenávist nic neřeší."

13:56 - Na Národní třídě se připravuje akce Karta pro příštího prezidenta, kterou organizuje Spolek podhradí. Na místě je několik stovek lidí, někteří na sobě mají červené trenýrky. Jedná se o akci proti prezidentu Zemanovi, která navazuje na loňskou akci Červená karta pro prezidenta.

13:45 - Na Můstku probíhá demonstrace Dělnické strany sociální spravedlnosti. Přibližně 60 lidí nese vlajky České republiky a dělnické strany a provolávají hesla proti migrantům a islamismu. Členové strany rozdávají Dělnické listy, na zadní straně novin je přihláška do strany.

Oslavy 26. výročí Sametové revoluce 17. listopadu v Praze na Albertově.13:21 - V této chvíli je situace na Albertově poklidná. Podle redaktora Pražského deníku je na místě více jak dvě stě lidí. Mnoho z nich drží transparenty s heslem „Ať žije Zeman", jiní drží českou státní vlajku. Na místě je také skupinka z Úsvitu, která má plakát s přeškrtnutou muslimskou mešitou. Do prostoru před připraveným pódiem pouští policie členy Strany práv občanů a ostatní pouze po prohlídce, což vyvolává menší negativní emoce. Lidé vykřikují, ať jde policie raději hlídat na hranice. Tento proces nejspíš pozdrží připravovaný program.

13:05 - Desítky studentů a rektoři vysokých škol uctili památku medika Jana Opletala a pekařského učně Václava Sedláčka, kteří byli zastřeleni při protinacistických demonstracích v roce 1939. Zástupci akademické obce si připomněli, že to mnohdy byli právě studenti, kteří za cenu vlastního života hájili ideály demokracie. Více čtěte ZDE. 

11:53 - Na Národní třídu přišli také starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a europoslanec Jiří Pospíšil s Medou Mládkovou. K památníku proudí davy všech generací, nejen senioři, ale i mladé rodiny s dětmi. Podle našeho redaktora nikdo zatím klidnou atmosféru nenarušuje.

Oslavy 26. výročí Sametové revoluce 17. listopadu v Praze na Albertově.11:48 - Na Albertově je stále zhruba stovka lidí. Místo navštívila také primátorka Prahy Adriana Krnáčová. Studenti se dožadovali průchodu do fakulty, podle našeho redaktora jim to policie ale nedovolila. K památníku 17. listopadu pustila jen vybrané lidi. Studenti se proti tomu ohrazují. Zástupci policie dovolili vstup pouze jednomu ze zástupců studentů. Ten to odmítl se slovy: „Máte nás tam pustit všechny. Je to ostuda, že se toto děje po 26 letech a studenti nesmějí ke svému pomníku." V okolí byl slyšet také výkřik, že prezident Zeman si pronajal prostor kolem památníku pro sebe. Až na tyto události je jinak před fakultou poklid. U památníku zpívají vpuštění lidí státní hymnu. Více čtěte ZDE.

11:17 - Podle redaktora Pražského deníku, který je na Albertově, stojí před Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy zhruba stovka lidí převážně mladšího věku. Mnoho lidí drží v ruce pugét bílých květin, na místě zní reprodukovaná hudba a vše hlídají desítky policistů. Na konci ulice stojí pódium, na němž visí billboard s heslem „Ať žije Zeman" a s podobiznou prezidenta Miloše Zemana. Asi padesátimetrový prostor před pódiem je neprůchodný a obehnaný železným plotem, který hlídají policisté. Na budově Přírodovědecké a 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy visí francouzská a česká státní vlajka. Vyvěšeno je také několik transparentů s hesly „Albertov je symbolem svobody", „Ne násilí, ne kolektivní vině", „Vzděláním proti strachu."

10:59 - K památníku přišla také delegace vládní strany ČSSD v čele s premiérem Bohuslavem Sobotkou. „17. listopad je správný den na to, aby lidé vyjádřili své názory a naším úkolem je umožnit debatu a zabránit narušení veřejného pořádku, proto je v ulicích Prahy také větší přítomnost bezpečnostních složek. Naším cílem je, abychom zabránili extremistům narušit pořádek v Praze." Během pokládání věnce u památníku premiér přemýšlel o odkazu Václava Havla. Premiéra Sobotku na místo doprovázel ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier.

Oslavy 26. výročí Sametové revoluce 17. listopadu v Praze.10:53 - Miroslav Kalousek (TOP 09) na Národní tříde řekl: „Vybudovali jsme demokratické instituce, mechanismy a procesy a nyní si stejně palčivě jako tehdy uvědomujeme, že pokud nebudeme o svobodu každodenně zápasit, tak tyto mechanismy budou pouze formální a nebudou skutečné. Dnešní den je pro mě silnou připomínkou, že o svobodu musíme neustále bojovat, protože o ni můžeme snadno přijít."

10:51 - Během dopoledne na Národní třídu přicházeli také politici. Po desáté hodině promluvil u památníku bývalý prezident České republiky Václav Klaus. „Vidím obrovský problém v nedostatečné vůli rozhodnutí Evropy něco dělat," vyjádřil se Klaus k postoji Evropské unie vůči migrantské krizi. 

10:44 - Už od rána si mnoho lidí připomíná výročí 17. listopadu na Národní třídě. Podle redaktora Pražského deníku u památníku lidé rozsvěcují svíčky, pokládají květiny a provolávají hesla z roku 1989. Atmosféru místa ovlivňují nedávné tragické události v Paříži. Lidé chodí s francouzskými vlajkami a nápisy „Pray for Paris." Na místě je zatím klid, na pořádek dohlížejí policejní jednotky.

10:26 - Na Václavském náměstí, na Můstku a na Národní třídě na situaci dohlíží několik policejních hlídek. Na to, že v rizikových oblastech metropole bude v úterý policie všudypřítomná, upozornil už v pondělí i premiér Bohuslav Sobotka. „V kontextu zvýšeného napětí v souvislosti s atentáty v Paříži bude 17. listopadu posílena přítomnost bezpečnostních složek v ulicích Prahy," poznamenal předseda vlády. Rovněž politici varovali, že při akcích pořádaných během státního svátku hrozí provokace extrémistů, kteří by mohli chtít narušit poklidný průběh veřejných shromáždění. Více čtěte ZDE.

10:00 - Veřejnosti se otevřely dveře budovy ministerstva dopravy, kde měla v minulém režimu sídlo komunistická strana. V rámci připomínky boje za svobodu a demokracii si zájemci budou moci do 16 hodin prohlédnout podzemní kryt komunistických funkcionářů nebo prostory, kde býval byt někdejšího prezidenta Gustáva Husáka. Navštívit ale mohou i kancelář nynějšího ministra dopravy a místa, kde se natáčely filmy jako České století, Bony a klid 2 nebo bondovka Casino Royale.

Premiér Bohuslav Sobotka hovoří 17. listopadu k účastníkům pietního shromáždění k uctění památky studentů Hlávkovy koleje, kteří se v roce 1939 stali oběťmi nacistické persekuce.9:43 - S migrační vlnou přichází do Evropy stín války, a na strachu lidí parazitují populisté. Hněv lidí se nesmí obrátit proti uprchlíkům, uvedl premiér Bohuslav Sobotka na pietním shromáždění před Hlávkovou kolejí v Praze k uctění památky studentů, kteří se v roce 1939 stali oběťmi nacistů. Řešením uprchlické krize je podle Sobotky větší rozhodnost unie a obnovení fungujících vnějších hranic EU. Více čtěte ZDE.

9:32 - Skoro dvě třetiny Čechů jsou nyní přesvědčeny o tom, že změna režimu v roce 1989 stála za to. Opačný názor má čtvrtina lidí, ukázal aktuální průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Poměry před revolucí považuje za lepší pětina respondentů, zatímco 38 procent občanů vnímá jako lepší polistopadové poměry a dalších 30 procent při porovnání obou režimů tvrdí, že "je to tak půl na půl". Nejvíce lidé oceňují nabytou svobodu, hlavně svobodu cestovat, pracovat a studovat v zahraničí. Více čtěte ZDE.

9:14 - Sametová revoluce nesplnila všechna očekávání lidí. Po 17. listopadu sice přišla svoboda, ale i negativní jevy, řekl novinářům vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. S dalšími politiky ANO si Babiš připomněl 26. výročí sametové revoluce u pamětní desky na Národní třídě v Praze. Více čtěte ZDE.

Čtěte také: V Praze se dají 17. listopadu očekávat střety demonstrantů

Autor: Redakce, ČTK

17.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Psycholog 25 000 Kč Psychologové Psycholog/psycholožka - dětská diagnostika a terapie. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Středisko ROSA, z. s. v Kladně přijme na částečný úvazek (20 - 30hod.) psychologa/ložku - náplň dětská diagnostika a terapie. , Nástup co nejdříve. , Profesní CV s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: jitka.roubalova@spod.cz do 30.9.2018, Telefonický kontakt možný Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.. Pracoviště: Středisko pomoci ohroženým dětem - rosa, Římská, č.p. 2846, 272 04 Kladno 4. Informace: Jitka Roubalová, +420 312 262 121. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 18 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé prasat ošetřovatel/ka prasat. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme:, - ochotu pracovat se zvířaty, , Pracovní poměr bude v případě oboustranné spokojenosti prodloužen na dobu neurčitou., , Nabízíme:, - stravenky, - příspěvek na penzijní připojištění, - benefitní poukázky, - dovolenou navíc, , Telefonický kontakt možný Po - Pá 7:00 - 13:00 hod.. Pracoviště: Animo žatec, a.s. - závod zlonice, 273 71 Zlonice. Informace: Jiří Šebek, +420 724 050 056. Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 17 360 Kč Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17360 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě., , Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti, , Pracoviště: Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Kladně., , Hlavní náplň činnosti:, Zajišťování agendy podpory v nezaměstnanosti, podpory při rekvalifikaci a kompenzace. Kontrola výplaty podpory v nezaměstnanosti, podpory při rekvalifikaci a kompenzace, , Kvalifikační a další požadavky:, •ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání,, •uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace,, •znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou., , Pracovní podmínky:, •platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, •pružná pracovní doba – plný úvazek, •předpokládaný nástup 1. listopadu 2018, •pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené, nejdéle však do 30.9.2019, , V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 24. září 2018 včetně na e-mailovou adresu: alena.sluneckova@uradprace.cz nebo písemně na adresu:, , Úřad práce České republiky, , Krajská pobočka v Příbrami, , Kontaktní pracoviště Kladno, , Dukelských hrdinů 1372, , 272 01 Kladno, , , Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.. Pracoviště: Úřad práce české republiky, krajská pobočka v příbrami, kontaktní pracoviště kladno, Dukelských hrdinů, č.p. 1372, 272 01 Kladno 1. Informace: Alena Slunečková, . Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 35 000 Kč Operátoři velínů jinde neuvedení Operátor NC stroje - výroba dřevěné stínící techniky (okenice, rolety, žaluzie, pergoly, atd.). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost vyrábí venkovní dřevěné prvky z masivního dřeva, okenice, dřevěné rolety, dřevěné žaluzie, pergoly a obklady fasád., Požadujeme: , praxi v truhlářské dílně, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B, fyzickou zdatnost., Náplň práce:, výroba výrobků z masivního dřeva, montáž výrobků u zákazníka, povrchová úprava, broušení, kompletace, balení a činnosti spojené s expedicí výrobků., Nabízíme:, zázemí zavedené společnosti, zajímavou a různorodou práci, možnost podílet se na zlepšování procesů a uplatnit svoje nápady, práce je v malém kolektivu, výborné finanční ohodnocení a firemní bonusy., , Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.. Pracoviště: Interaccess, s.r.o. provozovna hospozín, areál potis, 273 22 Hospozín. Informace: Anna Kadlecová, +420 775 551 882,220 800 485.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kladno v historických dresech připomínajících první titul z roku 1959 hostilo Jihlavu.
15

Jihlava veze body z Kladna, vyhrála na nájezdy

Na parkovišti před obchodním centrem v Arménské ulici v Kladně změřili síly siláci.
50

OBRAZEM: Kladno bylo dějištěm mistrovství siláků

Zdemolovaný motorák skončil po nehodě u Kralup na nádraží ve Slaném

Slaný, Kralupy /FOTOGALERIE/ - Zdemolovaný motorák zakončil svoji cestu v úterý večer v kolejišti na nádraží ve Slaném. Do města byl transportován poté, kdy jeho strojvedoucí jen zázrakem vyvázl živý ze zcela zničené kabiny. Na vině byla úterní ranní nehoda, která se stala kolem osmé hodiny na chráněném přejezdu se závorami na předměstí v Kralupech nad Vltavou, poté co na přejezd vjel kamion a srazil se s projíždějícím vlakem. Lehce zraněni byli čtyři lidé.

Ukradených aut výrazně ubylo, i vloupání je méně

Střední Čechy – V ohrožení jsou auta nejen za jízdy, ale také při parkování, když zůstanou bez dozoru. Zaměřují se na ně zloději mající spadeno na celé vozidlo i vykradači jdoucí po věcech, jež lidé zanechali uvnitř a které by se snadno daly zpeněžit. Nejvíce ve „městě aut“ Mladé Boleslavi, tradičně také na Kladensku – a zvlášť v posledních letech s rostoucí intenzitou rovněž v nejbližším okolí hlavního města.

Bikrosová dráha místo odpadků a zloděj, co se s okradeným hádá: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 18. září 2018.

Slaný: Atletika pro děti s oštěpaři Ogrodníkovou a Veselým

Slaný – Úřadující vicemistryně Evropy v hodu oštěpem Nikola Ogrodníková a další český špičkový oštěpař Vítězslav Veselý osobně podpoří zakončení devátého ročníku Atletiky pro děti, projekt Českého atletického svazu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT