Celostátně hledaní pachatelé, kteří se v minulých dnech nacházeli na území Kladna, měli smůlu. Policisté čtyři z nich zadrželi.

,,Jednalo se o tři muže a jednu ženu, kteří se dopouštěli jednotlivě trestné činnosti převážně na území okresu Kladno, ale jeden z nich i v okresu Hradec Králové,“ uvedla mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Jako první skončil v síti sedmatřicetiletý muž z Kladna, na kterého vydal zdejší okresní soud příkaz k zatčení pro podezření z trestného činu zanedbání povinné výživy. Podezřelý byl umístěn do policejní cely, odkud byl později po provedení procesních úkonů propuštěn.

O den později policisté kontrolovali chodce v Libušině ulici. Následným šetřením zjistili, že se jedná o jednadvacetiletého mladíka z Kladna, na kterého vydal zatykač okresní soud v Hradci Králové.

,,Podezřelý mladík se při zadržení pokusil o útěk. Tomu policisté zabránili a eskortovali ho do policejní cely. Mladý muž je podezřelý z trestného činu úvěrový podvod,“ popsala mluvčí kladenské policie.

Ulice Čs. armády se pro změnu stala osudnou devatenáctileté dívce, na niž byl vydán předchozí souhlas k zadržení. Žena byla umístěna do policejní cely. Je podezřelá z trestné činnosti v úseku krádeží.

Poslední výtečník sedí ve vazební věznici, jelikož je podezřelý z několika trestných činů jako například maření úředního rozhodnutí, jízdy bez řidičského oprávnění a jízdy pod vlivem alkoholu.