Stopy dovedly kriminalisty až do hlavního města, kde byla odhalena varna drog. Zde byl nalezen hotový pervitin, různé roztoky, pilulky, pytlíčky se sušenou rostlinou, finanční hotovost a zbraň. Prodejem drog by jejich výrobci a distributoři získali až 250 tisíc korun.

„Policejním šetřením bylo zjištěno, že dvaapadesátiletý muž z Prahy se zabýval výrobou omamných látek a jedů, které distribuoval také na území kladenského okresu. Dále bylo zjištěno, že muž není držitelem žádné zbraně a ani nevlastní zbrojní průkaz. Jednadvacetiletá žena z Kladna prováděla distribuci drog na celém území města Kladna i v okolních obcích. U třetího zadrženého - pětadvacetiletého muže nebyly shledány žádné poznatky s pácháním trestné činnosti a byl propuštěn na svobodu,“ popsala zásah policejní mluvčí Jana Šteinerová.

"Jedenadvacetiletá žena byla obviněna z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy, za který jí hrozí maximální trest odnětí svobody ve výši 5 let. Žena je nyní prošetřována na svobodě. Dvaapadesátiletý muž obviněný ze stejného trestného činu, skončil ve vazbě. I jemu hrozí až pět let za mřížemi," dodala mluvčí.