Lupič natropil škodu za 66 tisíc korun
Kladensko – Do rodinného domu mezi Kamennými Žehrovicemi a Srby se v době od 15. do 19. května někdo vloupal. Lupič nejprve překonal dvoumetrový plot, když pak vnikl do garáže, ze které ukradl motorovou i elektrickou pilu, elektro šroubovák, tři akumulátory, křovinořez, elektrickou pistoli na sponky, zahradnické náčiní, boty na snowboard, figuríny na nácvik resuscitace, cvičební AED, dvě tašky s resuscitačními maskami, obvazy, gázami, antiseptickými utěrkami speciálními a lékárničkou se speciální výbavou, chemickou masku s filtrem, speciální protichemické rukavice a další věci. To mu zřejmě nestačilo, a tak pomocí volně uloženého žebříku vnikl oknem, které rozbil, do domu, ze kterého odcizil kabely a vanové baterie. Celková škoda je 66 600 korun.

Cílem nočního zloděje se stala mobilní toaleta
Kamenné Žehrovice – V pátek přijala policie oznámení o ukradení mobilní toalety. K němu mělo dojít v noci z 16. na 17. května, přičemž neznámý pachatel volně stojící mobilní toaletu odcizil z míst poblíž místního vodojemu nad místní železniční zastávkou. Toaletu ToiToi měla pronajatou stavební firma, která zde pracuje, přičemž škoda byla vyčíslena na patnáct tisíc korun. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí odnětí svobody až na dva roky.

Z Nouzova zmizel přívěs, po pachateli policie pátrá
Nouzov – Unhoští policisté prošetřují případ odcizení přívěsu, ke kterému došlo v době od dopoledne 16. května do rána 19. května. Neznámý pachatel ukradl přívěs, který byl zaparkovaný v nouzovské ulici U Hájovny u volně přístupné silnice. Jednalo se o přívěs za 80 tisíc korun s kufrem, navijákem s nájezdy a rezervou v celkové hodnotě 8 tisíc korun. S ním byly odcizeny i doklady, a to osvědčení technického průkazu a zelená karta. Policisté pátrají po pachateli a případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže.