Vandal v Buštěhradu poškrábal automobil
Kladno – Na kročehlavskou policejní služebnu někdo oznámil, že v neděli mezi osmou a patnáctou hodinou někdo poškodil vozidlo Citroen Jumpy, který byl zaparkován v Kladenské ulici v Buštěhradu. „Nezjištěným předmětem vytvořil přes celý pravý bok vozidla souvislou rýhu. Škoda zatím nebyla přesně vyčíslena, přesáhne však zjevně částku pěti tisíc korun,“ uvedla k případu kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková. Podle ní je aktuálně tento případ šetřen jako přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Ilustrační foto
Násilníkovi pokus nevyšel, dívka ho zneškodnila kopancem

Žena zapomněla svou tašku. Když se vrátila, už ji nenašla
Kladno – Na středu 26. června jistě nebude v dobrém vzpomínat dvaatřicetiletá žena, která odpoledne zapomněla na sportovišti v kladenské ulici Sportovců svou tašku. Když si asi po dvaceti minutách uvědomila, že zavazadlo nemá, vrátila se na místo. Zde už ovšem taška nebyla, stala se nejspíš cílem nepoctivého nálezce. V tašce žena měla peněženku s osobními doklady, kartou zdravotní pojišťovny a platební kartou. Škoda byla vyčíslena na tisíc sto korun. Případ je prošetřován jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Zloděj ze stochovského domu nejspíš odjel na jízdním kole
Stochov – Oznámení o tom, že z kočárkárny bytového domu v Sokolovské ulici ve Stochově zmizelo jízdní kolo, přijali policisté. Jednalo se o stříbrno-žluté jízdní kolo, na kterém byla ještě zelená dětská sedačka. „Ke krádeži došlo bez poškození jak vstupních dveří do domu, tak bez poškození dveří kočárkárny a to v době od 1. ledna do 26. června,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková, podle které byla škoda vyčíslena na čtyři a půl tisíce korun. Případ je vyšetřován jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Opilá řidička bourala u Kladna, naštěstí nikoho nezabila.
Opilá řidička bourala u Kladna, naštěstí nikoho nezabila