Řidič skončil v příkopu, naměřili mu 3,7 promile
Kladensko – Dopravní policisté v úterý vyjížděli k nehodě, která se stala na silnici mezi Dolany a Hostouní. Padesátiletý řidič z okresu Praha západ tam nezvládl řízení s vozidlem Volkswagen Sharan a sjel do příkopu. „Policisté vyzvali řidiče k provedení dechové zkoušky, která byla s pozitivním výsledkem 3,7 promile alkoholu v dechu. Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění řidiče ani ke zranění jiných účastníků silničního provozu,“ uvedla k případu policejní mluvčí Jana Šteinerová. Předběžná škoda byla vyčíslena na 50 tisíc korun. Podezřelému muži hrozí až 3 roky vězení.

Sprejer skončil v rukou policistů
Hřebeč – Nasprejovat graffiti o rozměrech tři na jeden a půl metru na zeď u hřebečské přehrady. Takový cíl měl mladík, kterého si všimla náhodná svědkyně, která okamžitě tento čin oznámila na policii. „Na místo vyrazily policejní hlídky, které na místě zadržely dvaadvacetiletého mladíka z Kladna, který svým jednáním způsobil škodu Českému rybářskému svazu, která byla předběžně vyčíslena na dva tisíce korun,“ uvedla k případu policejní mluvčí Michaela Nováková. Mladíkovi hrozí až 2 roky vězení.

Cizinecká policie si posvítila na 22 cizinců
Střední Čechy – Středočeská cizinecká policie, která sídlí v Kladně, provedla kraje pobytovou kontrolu na ubytovně na Mladoboleslavsku. Zajistila dvaadvacet cizinců, kteří se prokázali padělanými doklady Rumunska. Se všemi bylo zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu padělání a pozměňování veřejné listiny a zároveň správní řízení ve věci správního vyhoštění z důvodu prokázání se padělanými doklady. Všichni zmiňovaní cizinci byli umístěni do záchytných zařízení pro cizince.