Vloupal se do auta kvůli rádiu a dokladům
Kladno – Na kročehlavskou policejní služebnu se dostavila poškozená třicetiletá žena, která oznámila vloupání do svého vozidla. „Neznámý pachatel v době od 4. do 6. června letošního roku vnikl do osobního vozidla, které bylo zaparkováno na parkovišti v Unhošťské ulici v Kladně. Z interiéru vozidla poté odcizil autorádio a ponechané doklady od vozidla,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová. Škoda byla vyčíslena na dva tisíce korun. Policisté nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli pátrají.

Zloděj ukradl od silnice svodidla
Kladensko – Unhoští policisté přijali oznámení od pracovníka Správy a údržby silnic, že na silnici číslo II/2011 vedoucí z Unhoště na Jeneč někdo ukradl na dvou propustcích v obou směrech bezpečnostní svodidla. Ke krádeži mělo dojít v době od rána 3. března do rána 6. června. „Krajské správě a údržbě silnic Středočeského kraje tím způsobil škodu ve výši 25 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Zloděj přes noc řádil v rozestavené hale v Pavlově
Pavlov – Na policii bylo oznámeno odcizení digitálního displeje z vysokozdvižného vozíku umístěného v rozestavěné hale v Logistické ulici v Pavlově. K němu mělo dojít v době od 16.30 hodin 4. června do 6 hodin 5. června. Jednalo se o displej za 50 tisíc korun, který náležel ke kameře upevněné na zmiňovaném vozíku. Před halou navíc zloděj ukradl ještě čtyřicet litrů nafty i prodlužovací kabel ze zaparkované nůžkové plošiny a dvacet litrů nafty z autojeřábu. Celkem byla škoda na odcizených věcech vyčíslena na 56 200 korun. Případ je prošetřován jako přečin krádež a pachateli hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.