Zloděj řádil v řadových garážích
Kladno – Na kladenskou policejní služebnu bylo oznámeno, že se někdo v době od pátku 5. července do pondělí 8. července vloupal do řadových garáží v kladenské ulici Sportovců. „Celkem si vytipoval tři z nich a zde u dveří násilně překonal zámky. Z jedné odcizil modročerné jízdní kolo v hodnotě 16 tisíc korun, druhou pouze prohledal a ve třetí zcizil elektrickou motorovou kosu v hodnotě 2 500 korun a motorovou pilu v hodnotě 2 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková. Pachateli hrozí až dva roky za mřížemi.

Muž přišel v kasinu o svou peněženku
Kladno – Policisté se zabývají případem krádeže, ke které došlo v pátek 5. července v noci, a to mezi 2.45 a 3.10 hodinou. Terčem zloděje se stal v kasinu v kladenské Poděbradově ulici osmapadesátiletý muž, který si na zemi odložil peněženku. V ní měl hotovost, platební kartu, osobní doklady a kartu zdravotní pojišťovny. Toho využil neznámý pachatel, který peněženku ukradl. Škoda byla vyčíslena na 9 400 korun. Zloději hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Auto se stalo cílem nočního lupiče
Kladno – Oznámení o vloupání do auta přijala v pondělí ráno policie. K činu mělo dojít toho dne od půlnoci do sedmé hodiny na parkovišti v Norské ulici v Kladně. Neznámý lupič tam odstranil a následně ukradl zámek u dveří řidiče vozidla Škoda Octavia. Z auta navíc ukradl ještě multifunkční nůž. Stejným způsobem vnikl i do zamčené palubní přihrádky, ze které si odnesl dalekohled. Ale ani to mu nestačilo, a tak se dostal do kufru, odkud zcizil plastový kufr se sadou gola a dalším nářadím. Škoda byla vyčíslena na 10 300 korun. Pachateli hrozí až dva roky vězení.