Známá firma skončila ve vazbě
V minulých dnech řešili kladenští policisté další z velmi častých krádeží v kladenském obchodním centru sídlícím v ulici Petra Bezruče. Při ní byla přistižena dvacetiletá žena z Kladenska, která měla již v minulosti problémy se zákonem. „Tato recidivistka odcizila tentokrát v drogérii značkové parfémy, jejichž celková hodnota přesahovala šest tisíc korun. Krádeže se dopustila i přes skutečnost, že byla v dubnu a v červnu letošního roku za majetkovou trestnou činnost odsouzena,“ informovala kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková. Nyní byla žena opět obviněna z přečinu krádeže a hrozí jí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky. „Vzhledem k tomu, že by tato výtečnice, zřejmě krást nepřestala, podali policisté návrh na vzetí obviněné do vazby, čemuž bylo vyhověno,“ uzavřela záležitost Michaela Nováková.

Okradla seniory o šestatřicet tisíc korun
O své finance přišli osmdesátiletí manželé let z Buštěhradu. K jejich domu v Družstevní ulici přišla v pondělí neznámá žena, která je nejprve požádala, zda si u nich na zahradě může natrhat jablka pro své děti. Následně se pod záminkou, že potřebuje použít toaletu, vetřela zlodějka do domu. Následně ukradla seniorům třicet šest tisíc korun a utekla. Ženě hrozí až dva roky vězení.

Nezvaný host v kladenské restauraci
Do restaurace v ulici Milady Horákové v Kladně se vloupal v sobotu mezi třetí a pátou hodinou neznámý pachatel. Ten nejprve poničil vstupní dveře a rozbil okno sálu restaurace a následně z baru odcizil alkoholické nápoje a drobné mince. Celková škoda byla vyčíslena na necelých čtrnáct tisíc korun. Případ je vyšetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí až dva roky vězení.