Muž pád z okna nepřežil
Slaný – V úterý v brzkých ranních hodinách bylo po třetí hodině oznámeno na policejní služebnu, že ve Slaném na chodníku v Husově ulici na Londě se nachází ležící muž v tratolišti krve, který nekomunikuje. Na místo se okamžitě sjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Devětadvacetiletý muž ze Slánska, který nalezl muže na chodníku se pokusil o resuscitaci, která ale nebyla úspěšná. „Lékař ze záchranné služby konstatoval smrt, neboť zranění byla neslučitelná se životem. Prvotním šetřením nebylo shledáno cizí zavinění. Kriminalisté v současné době prošetřují, co bylo příčinou pádu muže z okna z jednoho z domů a provádí se další úkony šetření. Nařízena byla zdravotní pitva. Vzhledem k tomu, že se jedná o nešťastnou událost a s ohledem na rodinné příslušníky nebude policie k případu poskytovat žádné bližší informace,“ řekla kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Zničil bezpečnostní kameru
Kladno – Na policejní služebnu v Kladně bylo oznámeno, že v podvečerních hodinách v budově Oblastní nemocnice Kladno poškodil jedenatřicetiletý muž z Kladenska v prostoru expektačního pokoje bezpečnostní kameru utržením ze stropu. Tímto jednáním znehodnotil i napájecí a datové kabely, které byly umístěny ve zdi. Nemocnici způsobil škodu, která byla vyčíslena na bezmála šest tisíc korun. Policisté případ prošetřují jako poškození cizí věci.

Útočník napadl ostrahu 
Kladno – Policisté vyjížděli do obchodního domu v Americké ulici v Kladně, kde výtržník bezdůvodně fyzicky zaútočil na pracovníka ostrahy, který stál u ovládacího pultu kamerového systému. Svůj útok několikrát zopakoval a tím mu způsobil poranění a poškodil oděv před zraky několika svědků. Policejním šetřením bylo zjištěno, že se jedná o devatenáctiletého útočníka z Kladna, který byl na místě zadržen a eskortován na obvodní oddělení Kladno úkonů. Následně byl umístěn do policejní cely. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až dva roky.

Zloděj ukradl jezdecké potřeby
Otvovice – Krátce před polednem oznámila pětatřicetiletá žena z Kladenska, že jí neznámý pachatel odcizil z neuzamčeného vozidla značky Renault Megane jezdeckou ochrannou přilbu a bandáže na koně. Věci měla uloženy v zavazadlovém prostoru, škoda byla vyčíslena na šestnáct set korun. Vozidlo bylo zaparkováno na pozemku u rodinného domu v Otvovicích. „Případ je šetřen jako přečin porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ informovala kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.