Ta mu nepozorovaně sáhla do zadní kapsy kalhot. Muž vzápětí zjistil, že přišel o 15 tisíc korun. Policisté případ ze Slaného prošetřují jako krádež a po podezřelé ženě pátrají. Opakovaně upozorňují občany, aby si dávali na kapsáře pozor a nepouštěli cizí osoby do své blízkosti.

Přítelkyni nevrátil mobil a ještě ji obral o peníze
Kladno – Počátkem letošního roku zapůjčila jednatřicetiletá žena z Kladna svému příteli nový mobilní telefon s koženým pouzdrem za více než sedm tisíc korun. Vzhledem k tomu, že žena již několikrát neúspěšně žádala přítele o navrácení mobilního telefonu a ten tvrdí, že neví, kde přístroj je, vše oznámila na policii. Dále poškozená oznámila,že jí přítel odcizil v únoru z bytu deset tisíc korun a zlaté náušnice za tisíc korun.
Celkem byla ženě z Kladna způsobena škoda převyšující 18 tisíc korun. „Policisté v současné době případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže, ze kterého je podezřelý dvaceti osmiletý muž z okresu Kladno," říká policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Spolunocležníka okradl v bytě v noci ve spánku
Kladno – Dvaceti sedmiletý muž z Kladna oznámil na policii, že byl v uplynulých dnech v noci, když přespávali s druhým mužem na návštěvě v bytě u společné známé, okraden. Spícího muže okradl spolunocležník, sebral mu z kapsy kalhot peněženku se sedmi tisíci korunami a veškeré doklady. „Následným policejním šetřením bylo zjištěno, že podezřelým mužem je dvaceti sedmiletý muž, který se obdobného jednání už v minulosti dopustil a byl za něj pravomocně odsouzen Okresním soudem v Kladně," řekla kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová.