Bez řidičáku havaroval
Ledce – Policisté šetří dopravní nehodu, která se stala v sobotu odpoledne v Ledcích. Dvaadvacetiletý mladík tam řídil osobní automobil Škoda Felicia a ze zatím nezjištěných příčin, vyjel mimo silnici. Následně narazil do oplocení u rodinného domu, čímž způsobil škodu ve výši jednadvacet tisíc korun. Navíc přivolaní policisté zjistili, že motorové vozidlo řídil i přes skutečnost, že mu rozhodnutím Okresního soudu byl uložen zákaz řízení, a to od ledna 2018 do ledna 2019. Případ je prošetřován jako přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a mladíkovi hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Cennosti si nechal v autě, staly se cílem zloděje
Slaný – Dvaačtyřicetiletý muž ze Slaného oznámil na policii, že mu neznámý pachatel rozbil okénko u osobního automobilu Fiat, ze kterého následně odcizil batoh s osobními doklady, platebními kartami a mobilními telefony. Vozidlo bylo zaparkováno ve slánské Wilsonově ulici. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí až dva roky za mřížemi.

Zloděj vlezl do prodejny oknem, ukradl 11,5 tisíce
Tuchlovice – V noci z pátku na sobotu se do tuchlovické prodejny autodílů v Karlovarské ulici vloupal zatím nezjištěný pachatel. Ten nejprve odstranil visací zámek u mříže, kterou bylo zajištěno okno. Výplň okna nakonec rozbil. Následně vlezl do prodejny, ze které odcizil hotovost. Škoda byla celkem vyčíslena na jedenáct a půl tisíce korun. Případ je vyšetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.