Kvůli šesti korunám muži hrozí až deset let vězení
Slaný – Kriminalisté obvinili devětadvacetiletého muže z trestného činu loupeže. Toho se dopustil herně v Soukenické ulici ve Slaném, kde se dožadoval u obsluhy vyplacení šestikorunové výhry z hracího automatu. Obsluha mu nevyhověla, a tak jí obviněný začal nadávat, natlačil ji na jeden z automatů, držel pod krkem a následně vytáhl nůž, který ženě přiložil ke krku. Ve chvíli, kdy ji pustil, zavolala policisty, kteří muže zadrželi a následně umístili do cely předběžného zadržení. Agresivní muž může v případě odsouzení strávit až deset let za mřížemi.

Ukradl 250 pneumatik za 19 tisíc korun
Stehelčeves – Policie aktuálně pátrá po pneumatikách odcizených z bývalého pivovaru dříve sídlícího v Pivovarnické ulici ve Stehelčevsi. V sobotu 31. března do tohoto areálu totiž v době od 8.45 do 9.45 hodin vjel neznámý pachatel nákladním vozidlem, do kterého následně naložil dvě stě padesát použitých pneumatik a následně ujel. „Na odcizených pneumatikách vznikla škoda devatenáct tisíc korun,“ upřesnila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Odjel na cizím jízdním kole
Kladno – Policisté pátrají po dosud nezjištěném pachateli, který se vloupal do kočárkárny domu v Mládežnické ulici v Kladně, odkud si odnesl jízdní kolo za deset tisíc korun. Pachatel přitom překonal vstupní dveře vedoucí do kočárkárny, u kterých navíc poškodil zámek a plastový štítek zámku dveří. Škoda na poškozených dveřích byla vyčíslena na tři sta korun.

Usedl za volant, i když má zákaz řízení do roku 2019
Kladno – Hlídka kladenských policistů zastavila v Kladně čtyřicetiletého řidiče, který se svým vozem Škoda Superb mířil z Dánské do Bulharské ulice. „Při kontrole řidiče policisté lustrací zjistili, že muž má platný zákaz řízení motorových vozidel od října loňského roku až do dubna roku 2019,“ informovala policejní mluvčí Michaela Richterová, podle které je nyní muž podezřelý ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětím svobody až na dvě léta.