Škoda byla vyčíslena na padesát devět tisíc korun. Poškozením pachatel způsobil škodu čtyři tisíce korun. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. 

Kladno – Policisté aktuálně prošetřují případ podvedeného jedenatřicetiletého muže z Kladna. Ten na internetovém portálu našel inzerát na pronájem bytu v Praze, kde se zkontaktoval s údajným majitelem bytu. Tomu poslal 7. srpna třicet pět tisíc korun do Portugalska, avšak od té doby s ním nikdo nekomunikuje. Případ je šetřen jako přečin podvodu a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. 

Kladno – Do prostor bytového domu v kladenské ulici Vitry vnikl minulý týden neznámý pachatel, který odcizil odtamtud jízdní kolo sedmačtyřicetiletého oznamovatele. Bicykl byl zajištěn pomocí zámku ke kovovému oku, které je přimontováno ke zdi. Majiteli vznikla škoda přesahující deset tisíc korun. Poškozením způsobil pachatel škodu třináct set korun. Případ je prošetřován jako přečin krádeže a pachateli hro-zí trest odnětí svobody až na dva roky.