Z kůlny si odnesl nářadí za téměř deset tisíc korun
Stehelčeves – Případem úterního vloupání do kůlny se aktuálně zabývají strážci zákona. Neznámý pachatel ve Stehelčevsi v ulici K Homolce nejprve vnikl po vylomení kovového sloupku oplocení na pozemek neobydleného rodinného domu a následně překonal zámek u kůlny, ze které odcizil aku vrtačku, křovinořez, ruční svítilnu, drobné ruční nářadí a dvaceti litrový kanystr s benzínem. Škoda byla vyčíslena na téměř deset tisíc korun českých. Skutek je prošetřována jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Pachatel se vykradl sušárnu, hrozí mu dva roky vězení
Kladno – Oznámení od dvaačtyřicetileté ženy, že se v noci z pondělí na úterý někdo vloupal do sušárny bytového domu v Pařížské ulici v Kladně, přijali kladenští policisté. Do přízemí domu pachatel vnikl oknem, které poškodil a následně ze sušárny odnesl bundu, několik tepláků a koš na prádlo, vše v hodnotě patnáct set korun. Poškozením okna vznikla bytovému družstvu škoda dva tisíce korun. Případ policisté aktuálně šetří jako přečin krádeže, přičemž pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Zloděj ukradl mobilní toaletu
Kladno – Velmi kuriózní krádež momentálně šetří policisté. Zatím nezjištěný pachatel odcizil v kladenské ulici Lesík na točně autobusů mobilní toaletu. Ke krádeži došlo v době od 8. do 22. srpna. Škoda byla vyčíslena na dvanáct tisíc korun. Zloději hrozí za přečin krádeže až dva roky za mřížemi.