Kladno – V jedné z kladenských heren v ulici T. G. Masaryka předal muž 13. února devatenáctiletému mladíkovi k prodeji dva mobilní telefony. Jednalo se o telefon značky Lenovo Vibe Z2 v hodnotě 7500 korun a Xiaomi Note 4 za 4000 korun, za které mu kupující mladík přislíbil předat peníze. Žádná finanční částka ale dosud nebyla na účet poškozeného zaslána. Podvedený muž vše oznámil na policii. Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu podvodu a po podezřelém mladém muži pátrají.

Kladno – Devětadvacetiletá žena z Kladenska zaplatila částku 5 100 korun bankovním převodem už 11. října loňského roku, a to sedmatřicetileté ženě z Kladna, u které si objednala značkovou stavebnici. Do současné doby ovšem od podezřelé ženy žádnou stavebnici neobdržela ani jí nebyly vráceny zpět peníze. Policisté tento případ rovněž prošetřují jako podezření z trestného činu podvodu. Za spáchání trestného činu formou podvodu hrozí pachatelům až dva roky za mřížemi.

Kladno – V jednom z kladenských supermarketů zadržela ochranka pachatele krádeže. Přivolaní strážníci na místě zjistili, že mladík odcizil v prodejně tabáku stojan se žvýkacím tabákem. Jaké bylo překvapení nenechavce, když se ukázalo, že si hrál s ochrankou obchodu na honěnou zbytečně. Odcizil totiž pouze atrapu. Jednalo se o pětadvacetiletého muže z Kladna. Strážníci vyřešili přestupek pokutou výši dva tisíce korun.

Ledce – Po předchozí rozepři mezi dvěma muži v restauraci v Ledcích zaútočil kolem půlnoci čtyřiačtyřicetiletý muž na pětatřicetiletého. Útočník v mlácení protivníka nadále pokračoval i před hospodou. Napadenému muži způsobil agresor mnohočetná zranění. Přivoláni byli policisté i záchranka, která zraněného převezla do slánské nemocnice. „Násilník je podezřelý z trestných činů výtržnictví a úmyslné ublížení na zdraví, za které mu hrozí maximální trest odnětí svobody na tři roky,“ řekla Deníku policejní mluvčí Jana Šteinerová.