Obsluha čerpací stanice oznámila ve čtvrtek večer v Kladně strážníkům, že jeden ze zákazníků sprostě nadává všem okolo přítomným a nechce provozovnu opustit, a proto potřebují pomoc mužů zákona.

Když na místo přijeli strážníci, našli v provozovně mladého muže, který velmi vulgárně urážel obsluhu a při tom měl nohy na stole. Podle personálu se snažil několikrát projít do prostor pro zaměstnance. V tom mu bylo zabráněno a mladík proto začal nadávky stupňovat. Hlídka ho vyzvala, aby prodejnu opustil a zanechal svého nevhodného jednání. Muž následně odešel ven, kde ale jeho hanlivé nadávky začaly nabírat na intenzitě. Strážníky dokonce vyzýval vulgárními slovy na pěstní souboj. Při tom kolem sebe rozhazoval odpadky a některé házel i po hlídce.

"Aby bylo zabráněno dalšímu narušování veřejného pořádku, musela být výtečníkovi nasazena pouta. Muž poté vyhrožoval, že se na místo vrátí. Hlídka ho proto převezla k dalšímu šetření na Policii České republiky," řekla k případu mluvčí kladenských strážníků Alena Purkytová.