Řidič nahlásil, že spolu s vozem mu byl ukraden i tablet, minivěž a dětská autosedačka, které byly uvnitř. Policisté případ zaevidovali a začali po automobilu pátrat. Následující den vůz objevili v Barrandově ulici. Ta je přitom v bezprostředním sousedství Strouhalovy ulice. Navíc se jim vůbec nezdálo, že auto je neponičené, kompletně zabezpečené a uvedené věci jsou stále uvnitř.

„Majitel byl zavolán na místo. Ukázalo se, že auto zaparkoval jinde, než myslel. Nejprve tomu nechtěl uvěřit, ale pak byl policistům za nalezení vozidla vděčný a s radostí si automobil převzal," uvedla kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová. Policisté muže upozornili, že není bezpečné při odchodu nechávat ve vozidle cenné předměty, neboť jsou značným lákadlem pro případné zloděje.

„Tentokrát měl řidič štěstí. Nejenže údajně odcizené auto hledal jinde, ale také mu bylo štěstí nakloněno i v tom, že ulicí, kde vozidlo stálo, neprocházel žádný poberta. Tablet a minivěž by jistě byly zajímavou kořistí," dodala mluvčí. Přístroje se v současném vedru navíc mohly ve vozidle i roztavit.