Ve čtvrtek se ho podařilo policistům nalézt v lese nedaleko Bratronic. Byl ve špatném zdravotním stavu, ale bez zranění.

„První pátrací akce se uskutečnila už ve středu večer v okolí místa mladíkova bydliště a v dalších částech Kladna. Policisté po něm také pátrali v Bratronicích a okolí, neboť mladík má k této obci blízký vztah. Pátrací akce byla ukončena v nočních hodinách s negativním výsledkem," uvedla mluvčí policie Jana Šteinerová.

Následující den dopoledne se hlídky vydaly do terénu znovu. „Byla zahájena další pátrací akce v lesním porostu u Bratronic. Bylo do ní nasazeno čtyřiapadesát policistů, včetně čtyř příslušníků skupiny kynologie se svými služebními psy. Akce se konala ve spolupráci s pracovníky společnosti Vojenské lesy České republiky, kteří mají dobrou místní znalost," uvedla mluvčí.

Tentokrát byla pátrací akce úspěšná. Kolem čtrnácté hodiny byl mladík nalezen v lese nedaleko mysliveckého posedu. „Nacházel se ve špatném zdravotním stavu, ale bez zranění. Na místo byla ihned přivolána rychlá záchranná služba, která ho převezla do nemocnice k hospitalizaci," dodala mluvčí.