Proč se teprve jednadvacetiletá žena rozhodla v jednom z bytových domů v Buštěhradu skoncovat se životem, vyšetřují policisté. Lékař konstatoval smrt bez cizího zavinění a byla nařízení soudní pitva.

K další sebevraždě byli kriminalisté přivoláni v pondělí 2. září. V jednom z bytů ve městě Slaný si vzal život osmatřicetiletý muž. Byt museli otevřít hasiči. I v tomto případě šlo podle lékaře o smrt bez cizího zavinění a byla nařízena pitva.

„Kladenští policisté oba skutky prošetřují a vzhledem na pozůstalé rodinné příslušníky nebudeme k těmto případům nadále poskytovat žádné bližší informace,“ uvedla mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Ilustrační foto
Koupeného papouška Ara se žena nedočkala

Šťastnější konec měl příběh devatenáctiletého mladíka, který chtěl ukončit svůj život v sobotu v podvečer skokem z mostu poblíž areálu Poldi u Divadelní ulice v Kladně. Jeho záměr mu ale rozmluvila přítelkyně.

Na místo vyrazili policisté. Na mostě ale nikoho nenašli. Začali proto prohledávat okolí a dvojici našli po chvilce v jednom z rozpadlých domů. „Mladík policistům doznal, že má problém s drogovou závislostí a chce se léčit,“ podotkla Šteinerová.

Muž byl převezen záchrankou do kladenské nemocnice a po prvotním lékařském vyšetření byl umístěný na expektační pokoj.

Auto opilé řidičky skončilo v poli.
Žena bourala s dětmi v autě, pak nadýchala přes dvě a půl promile