„Po příjezdu kladenských policistů oddělení hlídkové služby se na místě činu už nacházela policejní hlídka z Hostivic, která byla v kontaktu se zraněným sedmačtyřicetiletým mužem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o krvácející zranění v oblasti břicha, byl muž ošetřen policisty prvosledové hlídky přiložením tlakového obvazu a poté předán do péče posádky záchranné služby,“ popsala případ kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Na základě popisu se prvosledová hlídka vydala neprodleně pachatelku hledat do okolí. Nebezpečnou ženu se policistům podařilo vypátrat v Lidické ulici nedaleko železničního přejezdu. „Podezřelá žena byla zadržena za pomoci donucovacích prostředků s přiložením služebních pout. Poté byla eskortována na policejní služebnu obvodního oddělení Hostivice a následně do policejní cely,“ dodala mluvčí.

Pražští kriminalisté posléze jednačtyřicetiletou ženu obvinili z trestného činu těžké ublížení na zdraví a soudce ji poslal ihned do vazby. Agresorce hrozí až několik let za mřížemi.