První loupežné přepadení se stalo v nočních hodinách mezi 2.15 a 2.45 hodin v Huťské ulici nedaleko ubytovny. Dosud neznámí pachatelé nejprve požádali devětapadesátiletého muže z Kladenska 
o cigaretu. Když jim jednu dal, chtěli po něm další.

„Následně jeden z pachatelů po muži skočil, strhl z něj bundu a povalil ho. Potom mu odcizil peněženku s finanční hotovostí, platebními kartami a osobními doklady. Bundu pak zahodil," řekla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Přepadený si chtěl přivolat pomoc mobilním telefonem, ale v tu chvíli k němu přistoupil druhý výtečník, telefon mu vytrhl z ruky a dal se na útěk. „Oloupený požadoval alespoň zanechání dokladů, což pachatelé učinili," dodala mluvčí Jana Šteinerová.
Druhé přepadení se stalo 
v odpoledních hodinách mezi 15.40 a 16 hodin ve Vrchlického ulici na chodníku za restaurací ve směru ke kruhovému objezdu.

Zatím neznámý pachatel zaútočil zezadu na procházejícího muže. K tomu mu vyhrožoval a nadával. Pak mu 
z vesty ukradl 500 korun. „Po tomto útoku vytáhl střelnou zbraň a začal opět vyhrožovat," doplnila Jana Šteinerová. Napadenému muži se podařilo pachateli vytrhnout a utéci. Násilník už poškozeného nepronásledoval a odešel směrem do Vodárenské ulice.

„Policie žádá všechny, kteří se stali v sobotu svědky jednoho z přepadení, či zaznamenali pohyb podezřelého muže ve Vodárenské ulici, aby poskytli informace na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu," uzavřela policejní mluvčí Šteinerová.