Jedná se o třetí přepadení za krátkou dobu. Minulou sobotu se v Kladně stala dokonce dvě loupežná přepadení za jeden den.

Kriminalisté vyšetřují hned dvě loupežná přepadení v ulicích Kladna za jeden den. V jednom případě hrozil pachatel dokonce pistolí.
První loupežné přepadení se stalo v nočních hodinách mezi 2.15 a 2.45 hodin v Huťské ulici nedaleko ubytovny. Dva osud neznámí pachatelé nejprve požádali devětapadesátiletého muže z Kladenska cigaretu.

Když jim jednu dal, chtěli po něm další. Následně po něm jeden z pachatelů skočil, strhl z něho bundu a povalil ho na zem, kde mu odcizil peněženku s finanční hotovostí, platebními kartami a osobními doklady a poté bundu zahodil. Poškozený si chtěl přivolat pomoc mobilním telefonem, ale v tu chvíli k němu přistoupil druhý z pachatelů, telefon mu vytrhl z ruky a dal se na útěk. Oloupený muž požadoval po pachatelích alespoň zanechání dokladů, což učinili.

Druhé loupežné přepadení se stalo v odpoledních hodinách, a to v časovém rozmezí 15.40 až 16 hodin ve Vrchlického ulici na chodníku za restaurací ve směru ke kruhovému objezdu. Neznámý pachatel zaútočil na procházejícího muži zezadu. Poté mu odcizil z vesty ukradl 500 korun. Následně vytáhl krátkou střelnou zbraň a opět vyhrožoval. Napadenému muži se podařilo vytrhnout a utéci. Násilník již poškozeného muže nepronásledoval a odešel směrem do Vodárenské ulice.