Dvaašedesátilého muže bez známek života našel 1. září v jeho rodinném domě v obci Dřetovice na Kladensku známý, který přišel na návštěvu. Po soudní pitvě, která prokázala, že muž zemřel násilnou smrtí, policisté případ začali vyšetřovat jako vraždu. Muž měl na těle taková zranění, která si nemohl způsobit sám.

| Video: Youtube

Kriminalisté, kteří případ vyšetřují, zajistili kamerové záznamy, které jsou v obci Dřetovice dostupné. Na nich je důležitý svědek a auto.

„Na jednom ze zajištěných záběrů je zachyceno osobní auto, pravděpodobně Volkswagen Arteron, s přívěsným vozíkem, které projíždělo obcí Dřetovice ve čtvrtek 1. září 2022 před čtvrtou hodinou ranní. Osoba, která vozidlo řídila, může být pro kriminalisty důležitým svědkem při vyšetřování, jakož i muž v tmavém oblečení s batohem na zádech procházející obcí Dřetovice kolem čtvrté hodiny ranní,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Kriminalisté se obracejí jak na řidiče či řidičku v autě, muže s batohem, tak i na další případné svědky, kteří si od středy 31. srpna  večerních hodin, do ranních hodin čtvrtka 1. září mohli všimnout něčeho podezřelého.

Kontaktovat policii mohou na bezplatné tísňové lince 158, nebo na mobilním telefonu: +420 720 042 951.