Ženy z Kladna se nemusejí bát toho, že po městě chodí skupina čtyř sexuálních zvrhlíků. Policisté odložili případ údajného znásilnění osmnáctileté dívky. Sexuální zločin se měl stát zhruba před měsícem, kdy se mladá žena vracela domů ze zábavy v silně podnapilém stavu.

Nedaleko náměstí Jana Masaryka v Rozdělově jí měli znásilnit čtyři muži. Podle mluvčí kladenské policie Michaely Novákové, policisté případ odložili ve středu 21. října. Hlavním důvodem byla nová výpověď dívky. ,,Poškozená uvedla, že nebyla znásilněna,“ řekla Deníku policejní mluvčí.

Podle údajů, které měli policisté předtím k dispozici, se dívka vracela domů z autobusové zastávky a čtyři násilníci jí měli chytit zezadu za ramena. Tři ze čtyř zvrhlíků s ní pak měli souložit. Teď je ale jasné, že se nic takového nestalo.

Žena byla silně opilá, šla na záchod do křoví, kde následně usnula. ,,Když se probudila, měla dojem a vsugerovala si, že ji někdo znásilnil. Byl to živý sen, kterému uvěřila. Ke znásilnění poškozené ale nedošlo,“ vysvětlila Michaela Nováková.

O případu Kladenský deník informoval již na začátku října. Více ZDE.