Stříbrné místo pro letošní rok patří Erikovi Podranému z libušínské základky. Vítězem letošního ročníku O ledecké mandarinky se stal Michal Lacko z Ledců a bronz vybojoval Marek Tancoš z Ledců.

A co se bude dít v nejbližších dnech ve volnočasových a sportovních aktivitách dětí z domova? Bude to především sedmý ročník pěvecké soutěže Zpívající plamínky pro Středočeský kraj ( dva veselé plamínky jsou logem ledeckého dětského domova).

Následně se uskuteční další setkání se členy klubu pražských motorkářů, či Ledecká rychloběžka konaná v obci Družec.
Poosmé se, kromě výše jmenovaných akcí, sejdou kluci z dětských domovů i školských zařízení, aby bojovali o pohár na fotbalovém turnaji s názvem Kopačky drogám.

Pro kluky a děvčata z Ledců je připraveno od sponzorů navíc překvapení k 60. výročí trvání dětského domova v podobě zahradního bazénu.
Ve slánské Wilsonově ulici (pod městským divadlem) se bude ve vzorkové prodejně v rámci sponzorské činnosti konat stálá prodejní výstavka rukodělných činností dětí z Ledců.

„Kdo chce, má možnost potěšit nákupem sebe a své blízké a věnovanou finanční částkou tak přispěje na aktivity dětí z Ledců," řekl ředitel DD Ledce Roman Pejša.