Návštěvníci si zde mohou po celý týden poslechnout mixy těch nejznámějších tváří české taneční scény mezi které patří například Chris Sadler, Loutka, Ladida a spousta dalších. Mezi aktéry nechybějí ani tváře z ciziny jako například Eddie Sender ze Slovenska, Tripmain ze Zimbabwe nebo Kiko z Bulharska.

Jeden z pořadatelů akce a DJ v jedné osobě Jiří Vestfál prozradil, že akce, která se právě teď koná, je poněkud rozdílná oproti prvnímu ročníku, jenž se konal o prázdninách. ,,Oproti prvnímu ročníku akce jsme se snažili zařadit zajímavé DJe, kteří budou hrát i přes den a nejen večer. Můžu říct, že za celý týden neuslyšíte nekvalitní hudbu. Na seznam se nám podařilo dostat samá zajímavá jména, jež jsou pro posluchače taneční hudby všude známá,“ vysvětlil Vestfál.

Novinkou také je, že celý přímý přenos můžete sledovat na internetových stránkách klubu prostřednictvím on–line přenosu. ,,V tom jsme se posunuli o kus dál, jelikož jsme zařídili větší kvalitu zvuku i obrazu. V budoucnosti bychom chtěli dělat přímé přenosy i z dalších akcí,“ řeklJiří Vestfál.

A jak se podařilo známé tváře nejen české taneční scény do Kladna dostat? ,,Zabývám se produkcí a většinou se jedná o lidi, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. Hudba nás baví a všichni říkají, že to je skvělý nápad udělat týdenní ucelený set, v němž zahrají ti nejlepší,“ vysvětlil jeden z organizátorů ak­ce.

Že by se na některého z aktérů Jiří Vestfál těšil více než na ostatní, to se říct nedá. Podle jeho vlastních slov se těší na všechny protagonisty. ,,Každý z nich má svůj oblíbený styl a věci co hraje. Já osobně ani vzor nemám, ale rád každému koukám pod ruce, abych se něčemu přiučil. Akci jsme chtěli vyzkoušet i v zimě. Doufám, že se nám podaří lidi nalákat na kvalitní hudbu,“ dodal na závěr Vestfál.