První návštěvníci dorazili hned v pátek dopoledne a netrpělivě čekali až otevře hlavní brána. Krátce po zahájení provozu bazén vyzkoušelo okolo deseti natěšených plavců. Lidé si novinku pochvalují a užívají.

Vzhledem k tomu, že před Městských stadionem na Sletišti pokračuje rekonstrukce prostranství a vznikne zde také jeden ze tří kruhových objezdů ve městě, bude po dobu úprav, které potrvají až do konce prázdnin, vstup na letní koupaliště možný dvěma způsoby.

První je po panelové cestě vedoucí za sportovní halou a aquaparkem. Tuto cestu mohou využít ti, kteří přicházejí z ulice Sportovců ve směru od Rozdělova. Z tohoto směru však není možné zajet na parkoviště před Sletištěm. Panelová cesta navíc slouží pro technickou obsluhu, zásobování a zaměstnance SAMK, proto při pohybu dbejte zvýšené opatrnosti.

Druhý způsob vstupu je přes Městský stadion Sletiště. Tuto cestu mohou využít ti, kteří přichází z velkého parkoviště nebo z ulice Sportovců ve směru od ulice Petra Bezruče. Vstoupit do Sletiště je možné buď zadní branou u křižovatky Sportovců a P. Bezruče, nebo boční branou se závorou z ulice Sportovců. Hlavní vstupní branou Sletiště nebude možné projít, je třeba dojít až k zadní brance u atletické haly.

Dobrou zprávou je, že ceny vstupného se modernizací nezvyšují a zůstávají stejné jako vloni. Celodenní vstupné pro dospělé je na koupališti Sletiště 100 korun. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Děti do 15 let a ZTP zaplatí 70 korun. Po 17. hodině platí jednotné vstupné 70 korun.

Provozní doba koupaliště v měsících červenci a srpnu:
Pondělí - Neděle 9.00 - 20.00 hodin
Prodej vstupenek končí v 19:15 hodin dle provozního řádu.
Na pokladně je možné platit mimo hotovostí také běžnými typy platebních karet (VISA, MAESTRO, Edenred Ticket Benefits® Card, Gusto Karta). K úhradě vstupného (nikoli částky za úschovu kola) lze užít i poukázky určené na sportování - SODEXO (Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus pass, Dárkový pass), EDENRED (Dárkový, SPORT&KULTURA, MULTI), Cheque Déjeuner (UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon). Na platební poukázky se nevrací, hodnota použité poukázky (poukázek) musí být rovna nebo nižší než cena vstupného.